Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Nechte správu budov na profesionálech

V každém oboru vždy platí a platit bude, že by se měl každý věnovat hlavně tomu, čemu skutečně rozumí, a další činnosti ve své firma nechávat na profesionálech v jiných oborech. Stejné je to i v případě vašich firemních budov nebo kanceláří. Zde je ideální obrátit se na společnost, která poskytuje komplexní facility management.A právě jednou z těch nejlepších na našem trhu je i společnost GREEN LIONS a.s., jejíž služby využívá celá řada lidí, a svěřují ji správu svých budov plně pod její křídla.

To má samozřejmě celou řadu výhod, jelikož není nutné nejenom nabírat nového zaměstnance, ale například pokud bychom se o správu daného objektu starali sami, znamená to pro nás také neustálé řešení různých problémů, což zabere podstatné množství času. Správa nemovitostí, kterou se zabývá právě výše jmenovaná společnost zahrnuje širokou škálu oblastí, které se právě budov jako takových týkají. Ať už to jsou její pravidelné prohlídky, zda budova má dostatečný technický stav a nedošlo někde k jejímu poškození, nebo to jsou starosti o to, zda jsou provedeny všechny revize, případně objednání nových kontrol. To jsou naprosto základní a klíčové věci, o které je nutné se u budovy jako takové starat.

Komplexní služby však spočívají i v dalších službách. Mezi ty patří také velmi oblíbený a využívaný úklid. Nejenom že bude docházet k úklidu ve vnitřních prostorách budovy, ale je naprostou samozřejmostí třeba i úklid sněhu z příjezdových cest a z parkoviště. K tomu všemu patří i nonstop servis v případě, že se vyskytne komplikace či problém, který bude potřeba rychle a spolehlivě odstranit. Tak neváhejte a svěřte se i vy do služeb společnost GREEN LIONS a.s a můžete si být jisti, že je to to nejlepší, co můžete pro svou firmu udělat. Zůstane vám tak dostatek času právě na váš byznys.

Publikováno: Pátek, 8 Listopad, 2013 autorem Facemag.cz