Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Nechte si udělat krásné gelové nehty

Není divu, že si ženy navštěvující salony tak oblíbily gelové nehty. Líbí se jim díky dlouhé výdrži, protože v dnešním uspěchaném světě není snadné udělat si čas na manikúru. UV gelový lak na nehty na rozdíl od běžných laků vyžaduje vytvrzení lampou, ale zase není třeba žádný další čas k sušení. A déle vydrží, což je hlavní.

Gelové nehty nejsou moderním výdobytkem poslední doby. Jsou s námi už dlouho, ale v poslední době jsou oblíbenější, protože vypadají přirozeněji. Manikérky už je umí dělat tenčí a pružnější.

Co je to UV gel lak na nehty?

Stejně jako se tradiční laky na nehty prodávají v obchodech a používají v salonech, i gel laky jsou dodávané v různých barvách a aplikují se pomocí štětce. Většinou mají vlastní štětečky, ale některé značky prodávají laky v malých nádobkách, ze kterých se musí aplikovat samostatně prodávaným štětcem. Rozdíl je v tom, že se tyto laky musí vytvrdit pomocí UV lampy.

Jaké jsou výhody gelových nehtů?

Ženy, které si nehty lakují pravidelně, gel laky upřednostňují. Je to z několika důvodů, ale tím hlavním je čas. UV gel zaschne během několika minut a pak už můžete s rukama dělat cokoliv, aniž byste se museli bát rozmazání. Je vhodným řešením pro všechny, kdo nemají čas pravidelně navštěvovat salon, protože v závislosti na značce používaného laku a na stavu podkladového nehtu mohou vydržet až měsíc.

nehty

Některé gelové nehty vám doslova vyrazí dech

Existují nějaké nevýhody?

Největší nevýhodou jsou vyšší náklady na aplikaci. V salonu vás gelové nehty budou stát více, ale je tu ještě druhá možnost – můžete si je udělat doma. Náklady na nákup vlastní sady na výrobu gelových nehtů (UV lampy, gel laků a dalších drobností) jsou únosné a vrátí se vám.

Jediným dalším malým minusem je, že se gelové nehty nedají odstranit pomocí odlakovače. Ale nebojte se, nezůstanou vám na nehtu do smrti. Stačí odstraňovač s acetonem, do kterého na několik minut ponoříte nehty.

Publikováno: Úterý, 27 Říjen, 2015 autorem Facemag.cz