Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Nechte si prodloužit vlasy metodou clip in

Chcete mít dlouhé vlasy? Nemusíte čekat měsíce, než dorostou. Můžete je mít za pár minut! Ať už je chcete prodloužit, zvětšit objem řídnoucích vlasů nebo změnit barvu, v tom všem vám může pomoci prodlužování vlasů. Když si ty své necháte prodloužit, můžete si totiž vybrat z různých délek, barev a stylů.

Krásu prodlužování vlasů si užívá spousta lidí od Britney Spears až po Cheryl Cole a s jejich vzhledem to dělá zázraky. Můžete mít zdravé a smyslné vlasy, aniž by byly falešné. Je to tak snadné a ani to není drahé, když si vyberete tu správnou metodu.

Metod prodlužování vlasů je několik. Můžete si je nechat spojit pomocí tenkého kroužku Micro Ring, naplést, našít, nalepit, řetězit nebo třeba prodloužit keratinem. Ženy ale hodně často sahají po metodě clip in. Má totiž své výhody.

Jak funguje clip in?

Clip in vlasy si prostě připevníte – stejně jednoduše jako když si do vlasů dáváte sponku, takže to v klidu zvládnete sami doma. Když si je budete na noc sundávat, vydrží vám dlouhou dobu v původním krásném stavu.

clipinvlasy

Vlasy jednoduše připnete

Výhody clip in prodlužování vlasů

Jsou levné. Například na eshopu TvojeVlasy.cz objevíte cenové nabídky, které vás rozhodně přesvědčí o tom, že si je můžete dovolit. Navíc budete mít poštovné zdarma při platbě předem, dostanete dárek ke každé objednávce, a pokud jste jejich fanoušky na FB, čeká vás k tomu všemu 10% sleva. Budete krásné za nízkou cenu.

Můžete je využívat jen občasně. U jiných metod platí, že si necháte vlasy prodloužit a pokud je budete chtít zase zkrátit, nezbyde vám nic jiného než je ostříhat. Vlasy clip in lze prostě odepnout. Nemusíte je nosit každý den, když si třeba zítra vzpomenete, že by se vám hodily na ples, přicvaknete si je. Čím méně je budete nosit, tím déle vám vydrží.

Jejich aplikaci zvládnete doma. Nasadit jdou velmi snadno, takže k tomu nepotřebujete žádné kadeřnictví. Zaplatíte opravdu jen za vlasy, nikoliv za jejich nasazení.

Máte široký výběr. Metoda je natolik populární, že i když chcete sehnat clip in vlasy levně, máte opravdu široký výběr. Tím je zaručeno, že trefíte svou barvu a vlasy budou vypadat přirozeně.

Tak už na nic nečekejte. Buďte krásné hned a za nízkou cenu!

Publikováno: Neděle, 8 Únor, 2015 autorem Facemag.cz