Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Naplánujte letní dovolenou s předstihem

Zdá se vám to ještě brzy? Opak je pravdou. Všichni chytří vybírají letní dovolenou ještě v zimě, protože tím významně ušetří. Slevy na tzv. first minuty pobyty vám ušetří desítky procent z ceny. A navíc už můžete být až do prázdnin v klidu, protože víte, že máte vše zařízené.

Buďte letos trochu vpřed, a zatímco jiní plánují lyžovačku v Alpách, vy popřemýšlejte o létě u moře. Právě kolem Vánoc totiž začíná období, kdy cestovní kanceláře zveřejňují první first minute nabídky na nadcházející sezonu (v tomto případě 2015/2016).

Nevíte, kam se vydat?

Tak o to víc máte důvodů, proč vybírat dovolenou už teď. Za čtyři měsíce na tom asi nebudete jinak a pak už bude pomalu pozdě něco hledat. Teď máte ještě dostatek času se podívat na různé dostupné zájezdy, srovnat ceny a rozhodnout se.

Buď můžete jednotlivě procházet webové stránky samotných cestovních kanceláří, nebo využít webových stránek, které vám dávají všechny nabídky na jedno místo. Přesně to najdete na www.newtravel.cz. Jedná se o srovnávač zájezdů, v němž jsou shromažďovány nabídky mnoha největších českých cestovních kanceláří. Není to žádný zprostředkovatel, přes New Travel si pouze vyhledáte zájezd, vyřízení a uzavření cestovní smlouvy řešíte přímo s kanceláří.

newtravel

Jak to funguje?

Srovnávač zájezdů New Travel pro vás má na hlavní stránce už připravenou kategorii Zájezdy a dovolená 2015/2016, kde se můžete jednoduše proklikat na konkrétní zemi. Aktuálně je tam odkaz rovnou na first minute slevu.

Pokud už trochu víte, kam míříte, je možné do vyhledávání rovnou zadat zemi, lokalitu nebo hotel, odjezd a návrat, požadavky na dopravu, stravu, cenu atd. Vyhledávač si s tím poradí a nabídne vám zájezdy od různých cestovních kanceláří. Vy se podíváte, který je nejlepší v poměru cena – kvalita, a budete přesměrováni na web cestovní kanceláře, kde se dozvíte veškeré podrobnosti.

Když si vyberete letní dovolenou už teď, ušetříte si peníze i starosti do budoucna.

Publikováno: Pátek, 11 Prosinec, 2015 autorem Facemag.cz