Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Nábytek z masivu vydrží dlouhá léta

Blíží se léto a s ním i sezóna chat a chalup. Češi jsou tímhle pověstní. Jsme snaživí zahrádkáři a na víkendy se pravidelně stěhujeme na chatu. Právě tam se dobře uplatní zahradní nábytek z masivu. Zahrady či pergoly krásně ozdobí.

Na začátek musíme podotknout, že židle z masivu a další nábytek se nepoužívají jen na zahradě. Sice vypadají jako ze staré roubenky, ale pokud máte v tomhle stylu zařízený interiér, nic vám nebrání pořídit si masiv i tam. Například v kuchyni vypadá naprosto perfektně. Do interiéru se dají sehnat i menší stoly z masivu, na velikosti místnosti nezáleží. Ale už zpět k chatám a zahradám. Proč si pořídit masiv tam?

dscn

Hlavním důvodem, proč právě masiv, je nadčasovost. Vypadá luxusně (mnohem lepší než plastový zahradní nábytek) a přitom nevyjde nikdy z módy. Přírodní vzhled je na zahradě určitě trendy a navždy bude. Vydrží opravdu dlouho. Stoly z masivu nestojí jen tak na nějakých tyčkách. Vše je uděláno velmi bytelně a jen tak se to nezničí a nezačne viklat. Zároveň si zachovávají svůj vzhled. Jednou za čas se masivní zahradní nábytek přebrousí a převoskuje a je hotovo. Vypadá zase jako nový. V neposlední řadě ušetříte. Ceny za celé sestavy se pohybují kolem dvaceti tisíc, ale když si to rozpočítáte na dlouhé roky, které vám bude nábytek sloužit, vyplatí se to.

Neopakovatelná atmosféra

Představte si tu idylku. Sedíte s partou přátel na zahradě na nábytku z masivu a grilujete. Voní vám tam maso, praská oheň a všechno se to mísí s vůní dřeva. Když si lidé domů přinesou lavice z masivu, jsou překvapeni nenapodobitelnou vůní dřeva a pryskyřice. A voní dlouho.

dscn2

Židle, lavice a stoly z masivu se dají sehnat v různých provedeních. S kulatým stolem a židlemi okolo si budete připadat jako rytíři kulatého stolu. Lavice zase navodí pocit venkova. Možná jste si všimli, že nábytek z masivu se hodně používá v restauracích. Především pro venkovní posezení na zahrádce je to stylové.

Publikováno: Sobota, 9 Duben, 2016 autorem Facemag.cz