Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: MMORPG si získávají hráče po celém světě

Také milujete hraní her? Již dávno není nutné hrát pouze proti umělé inteligenci, která může být často předvídatelná, a rozhodně nám nedopřeje ten potěšující pocit, jako když porazíme reálného protivníka. A i to je jeden z důvodů, groš jsou tolik oblíbené takzvané MMORPG hry, které lze hrát online, proti milionům hráčů z celého světa.

Pokud i vy chcete vyzkoušet zcela nový zážitek z hraní, užít si dokonalou grafiku a hlavně obrovské množství zábavy a napětí, zvolte některou z těch nejoblíbenějších her, které aktuálně na trhu jsou. Jedna z nich nese název World Of Tanks. Jak už napovídá sám název, jedná se o rozsáhlé tankové bitvy, ve které patříte do týmu, který má samozřejmě jeden jediný úkol, a to zničit všechny členy týmu, který stojí proti vám. Díky propracované grafice této hry si tak budete ihned připadat jako na reálném bitevním poli ve válce, kde je váš úkol stejný – zničit nepřítele. Ve hře si však budete moci vybrat z velkého množství různých tanků, které lze navíc různě inovovat a zlepšovat.

Samozřejmě zůstat nemusíte pouze na souši. Jelikož téma války a tvrdých bojů je velmi oblíbené, rozhodli se tvůrci pro hru s názvem War Thunder. Ta vás z pevné země přenese do oblak, kde nastoupíte vstříc řadě protivníků v tvrdých leteckých bitvách. I zde máte na výběr řadu letadel, a to samozřejmě věrných kopií reálných strojů. Ničit však nemusíte pouze své protivníky ve vzduchu, ale lze se zaměřit i na pozemní cíle, jako třeba námořní lodě vašeho nepřítele. Stačí jenom zamířit a vypálit.

Ne každý však dává přednost právě tomuto žánru. Někdo má raději mnohem odpočinkovější hry, které však rozhodně také mají něco do sebe a jejich obliba značí to, že za vyzkoušení skutečně stojí. Můžete se tak ponořit do fantasy světa se hrou 4 story, kdy si stačí vybrat konkrétní postavu a vydat se na putování světem, kde nejenom plníte úkoly, ale také se potkáváte s jinými postavami, a to doslova ze všech koutů reálné země. Ať už si tedy vyberete jakoukoliv hru, přejeme vám mnoho zábavy a samozřejmě úspěchů.

Publikováno: Pátek, 10 Leden, 2014 autorem Facemag.cz