Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Máte dobrého zubaře?

Můžete namítnout, že zubařů je dnes tak málo, že není možnost si vybírat. Ale to se mýlíte. Pokud jde o zuby, měli byste trvat na tom, že potřebujete tu nejlepší péči. Nabídne vám ji například zubní ordinace Praha pod vedením MUDr. Jakuba Smrčka. Pacienty přijímají a na všechny si udělají dostatečný čas.

Dobrý zubař by neměl odbýt preventivní prohlídku jen proto, aby za den stihl více pacientů. S každým by si měl popovídat o jeho problémech, naslouchat mu a zuby důkladně prohlédnout. Praxe v mnohých českých ordinacích bohužel vypadá jinak. Znáte nějakou zubní ordinaci, kde by si na vstupní prohlídku vyhradili klidně hodinu? Asi těžko. MUDr. Jakub Smrčka se svým týmem to běžně dělá. Pacienty nenechává sedět dlouhou dobu v čekárně, na všem se s nimi domluví a probere také možnosti léčby.

Dobrý zubař se stará o zdraví i kosmetické hledisko zubů

Úsměv je jednou z nejdražších věcí, které máme. Proběhlo mnoho studií a všechny do jedné potvrdily, jaký má obrovský vliv na náš život. S pěkným úsměvem totiž uděláte dobrý první dojem a to pomáhá při studiu, v práci, při hledání protějšku a v mnoha dalších situacích. K zářivému úsměvu vám může pomoci bělení zubů Praha nebo dentální hygiena Praha. Možná ani nevíte, jaké všechny techniky se používají k udržení hezkého úsměvu, protože běžný zubař vám je prostě nenabídne. Slyšeli jste například někdy o celokeramických fazetách? Jsou to takové tenké keramické šupiny, které se nalepí na přední zuby a tím změní jejich tvar, postavení i barvu.

detsky_zubni_lekar

Dobrý zubař je napořád

Dobrý zubař by s vámi měl být od dětství až do pozdního věku. Zubaři, kteří nepřijímají dětské pacienty, protože je s nimi více práce, rozhodně věrohodní nejsou. Je skvělé, když jeden odborník sleduje vývoj vašich zubů. Nejdřív vidí, jak vám rostou zuby a nakonec vám zhotoví zubní implantáty Praha. Tak by to mělo fungovat a v pražské zubní ordinaci MUDr. Jakuba Smrčka to tak chodí.

Publikováno: Neděle, 12 Červen, 2016 autorem Facemag.cz