Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Kvalitní vojenské a outdoor vybavení

I v dnešní době se ještě najdou lidé, kteří se nebojí vyrazit do přírody. Ať už na výlet nebo na vícedenní túru. A tím do přírody myslíme skutečnou přírodu. Ne nějaký městský park nebo skálu kousek za městem. Existují místa, na kterých můžete spatřit přírodu v její téměř původní podobě. A do takových míst se ani nevydávejte bez pořádného vybavení.

A kde že se takové vybavení shání?

Zamiřte do kvalitního army shopu. Nenechte se zmást názvem, army shop nenabízí jen vybavení pro lidi nosící výhradně maskáčové kalhoty. Najdete tam spoustu věcí, které využije každý člověk.

Základem toho, abyste víkend v přírodě přežili v pořádku, je pořádné oblečení. Každý army shop vám nabídne trička, kalhoty, kraťasy, bundy, blůzy. Myslí ale i na nepříznivé podmínky – termoprádlo do zimy, ponča a pláštěnky do deště, kšiltovky a klobouky do slunečných dnů proti úpalu. Samozřejmě nesmíte zapomenout ani na boty, které něco vydrží, teplé ponožky a tkaničky, které se nebudou trhat a neustále rozvazovat.

Na pořádnou výpravu se vám bude hodit také pořádný batoh či různá vodotěsná pouzdra na různé drobnosti. To všechno vám army shop nabídne. A přidá i spoustu dalších věcí, které budete potřebovat v závislosti na tom, kam se vydáte. Helmy, svítilny, čelovky, brýle, GPS navigace, chrániče na kolena a lokty.

Když pomineme to, co máte na sobě, potřebujete rovněž různé outdoorové nástroje. Zavírací nože, lopatky, lepící pásku, sekeru, krabičku poslední záchrany. A někde musíte jíst a spát. Chce to pořádný teplý spacák, stan, do kterého neteče, a vařič, na kterém si můžete ohřát oběd.

Army shop ale nabízí obvykle i něco pro běžné lidi. Pepřový sprej nebo kvalitní hodinky užije téměř každý z nás. A nakonec co by to bylo za army shop, kdyby nenabízel pořádné army vybavení. V nabídce každého army shopu tedy najdete věci, jejichž využití si běžný člověk nedokáže představit. Můžete si zakoupit třeba plynovou masku nebo maskovací potřeby.

A mimochodem kdybyste si s něčím nevěděli rady, army shop Praha vám nabízí i publikace, které vám život vojáka osvětlí.

Publikováno: Středa, 31 Prosinec, 2014 autorem Facemag.cz