Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Kvalitní semínka od zaručeného dodavatele

Semínka si dnes již koupíte na mnoho místech. Jenže je potřeba mít na paměti, že čím kvalitnější semínko tím kvalitnější úroda. A to platí jak u běžných rostlin které pěstuje téměř každý tak u rostlin exotických. Jednou z těchto rostlin je konopí, které si pomalu ale jistě hledá cestu do soukromých objektů. Jak tedy vybrat ten správný obchod?

Stejně jako v mnoha jiných odvětvích, i zde již nemusíte do kamenného obchodu, stačí si své semínko objednat z pohodlí domova. Kvalifikovaný internetový obchod, který nabízí semínka konopí nebo také semínka jiných rostlin je Zasadto.cz. Nakoupíte nespočet druhů semínek z nejznámějších seed bank. Na výběr máte z mnoha nejznámějších odrůd, mezi kterými si najde tu svou každý. Internetový obchod je velmi přehledný. Rychle zde najdete tedy přesně tu rostlinu, kterou potřebujete. A to aniž byste se ztratili.

Jak již bylo zmíněno seed bank kterých Zasadto.cz využívá je několik. Za zmínku stojí Budha Seeds Bank nebo Dready Seeds. První zmíněná se nachází ve Španělsku a jedná se o menší semennou banku. Semínka pocházející z této banky se vyznačují svou silou. Semínka jsou z této banky prodávány v menším množství avšak v maximální jakostním provedení. Druhá zmiňovaná je taktéž dobrou volbou. Věnují se převážně outdoor odrůdám.

Zasadto.cz je opravdu ideální obchod na nákup semínek. Sortiment je široký přesto přehledně řazený. Celý obchod působí skvělým dojmem. Navíc jestliže nakoupíte nad 500 Kč, nebudete muset zaplatit za dopravu. Navíc nabízí akci, kdy při nákupu dvou semen máte třetí zdarma. A to je další důvod proč nakupit právě zde.

Publikováno: Pondělí, 17 Červen, 2013 autorem Facemag.cz