Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Kvalitní internetové připojení v Praze

Hledáte kvalitní internetové připojení bez výpadků a s dodržením rychlosti, kterou inzerují? Čím dál více Pražáků si chválí společnost Airwaynet, která působí téměř po celé Praze.

Firma Airwaynet své zákazníky neomezuje objemem stažených dat, dodržuje stanovené ceny a navíc má pro všechny telefonickou podporu 24/7. Je to dost férový přístup a férové jsou i ceny. Pojďme se na ně rovnou podívat, protože pokud volíte, který poskytovatel wifi internetu v Praze pro vás bude nejlepší, cena je určitě důležitým hlediskem.

Tarify pro domácnosti i pro firmy

Pro domácnosti jsou připraveny celkem čtyři tarify, které se liší rychlostí.

  1. 4 MB/s a 1 MB/s (290 Kč měsíčně)
  2. 10 MB/s a 2 MB/s (390 Kč měsíčně)
  3. 20 MB/s a 4 MB/s (490 Kč měsíčně)
  4. 30 MB/s a 10 MB/s (590 Kč měsíčně)

Nenáročným a spořivým uživatelům bude stačit první nebo druhá varianta, jestliže se řadíte k náročnějším, doporučujeme spíš druhé dva tarify. K těm navíc dostanete wifi router zdarma, takže si snadno bez dokupování dalších zařízení rozvedete internet po bytě či domě.

Internet v Praze pro firmy je trochu jiný. Airwaynet záměrně rozděluje domácí a firemní připojení, protože podnikatelé a společnosti mají obvykle vyšší nároky. Záleží však na tom, čím se vaše společnost zabývá. Některé internet tolik nepotřebují, a tak neexistují žádné univerzální balíčky. Každý si dohodne to, co potřebuje. Firmy však mají rychlost 1 – 1000 MB/s garantovanou.

Nenároční firemní zákazníci a malí živnostníci mohou využít balíčky určené pro domácnost, smlouva na ně se dá udělat také na IČ.

Jaké je pokrytí?

Airwaynet pokrývá 91,3 % území Prahy. Přehlednou mapu pokrytí mají uvedenou na webu www.airwaynet.cz, ale doporučují dotázat se s konkrétní adresou. Pokrytí je totiž často závislé na okolní zástavbě a terénu. Jestliže chcete využívat wifi internet Praha, musí být z vašeho domu viditelná anténa.

Je možné, že pokud vaše adresa není pokrytá a ozvete se, Airwaynet svou působnost rozšíří i k vám, a tak neváhejte. Můžete se nejdřív zeptat sousedů – například pokud bydlíte v panelovém domě a sousedi mají internet od Airwaynet, na střeše domu už je umístěná přijímací jednotka, takže zařízení bude o to snadnější.

Publikováno: Sobota, 27 Únor, 2016 autorem Facemag.cz