Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Kupte si obytný přívěs

Karavany už nejsou tím, co bývávaly. Věřte tomu nebo ne, můžete si v nich užít dostatek pohodlí. Nespornou výhodou je ta svoboda, kterou máte, když se někam vydáte. Nemusíte hledat žádné místo k přespání, prostě někam zaparkujete a je vyřešeno. Navíc si po celou cestu můžete naplno užívat komfort a nemusíte se mačkat v autě.

Obytná auta nebo karavany si rády kupují rodiny s dětmi, ale v poslední době se rozmáhají i mezi mladými jednotlivci, kteří si chtějí užívat života a pohodlně cestovat. Pojetí slova karavan se od dob minulého století dost změnilo. Dnes jsou vybaveny moderním interiérem, televizí s plochou obrazovkou a dalším zařízením, které máte běžně doma.

Svůj karavan má dokonce Robbie Williams, Jeremy Vine, Dame Kelly Holmes, zpěvák Jay Kay nebo herec Steve McFadden.

Všechno má svou kritiku

Samozřejmě se objevují názory, že jsou karavany k ničemu. Když máte za autem karavan, je potřeba aby ho řídil zkušený řidič. Zabírá víc místa na silnici, a jelikož je s ním auto dvakrát tak dlouhé, způsobuje prý dopravní zácpy. Ale mají i své výhody. A pokud má někdo vyloženě problém s tím, že karavan zabírá moc místa, ideálním řešením jsou obytná auta.

Vidí to tak i firma Hykro, která je s námi již od roku 1996. Od té doby se toho hodně změnilo, a tak i oni pružně reagují na aktuální poptávku. Nabízí obytné přívěsy výrobců Wilk, Weinsberg, Tabbert, T@B, Carado, Knaus, luxusní německé přívěsy Fendt a švédské KABE. Podobně široký výběr mají i v obytných autech – soustředí se na značky Knaus, Kabe, Weinsberg, Carado, Blucamp, Kentucky a luxusní Carthago.

Nemáte na nový?

Provádí i výkup obytných aut, z čehož vyplývá, že nabízí rovněž použité zboží. Jejich cena je příznivější a rozhodně se nemusíte bát, že by nebyly v perfektním stavu. Než společnost Hykro nějaký karavan vykoupí, pečlivě ho zkontroluje jak zvenku tak zevnitř. A rovněž mezi bazarovým zbožím se najdou luxusní kousky.

Pokud nemáte dostatek financí na koupení vlastního karavanu či obytného auta, nezoufejte. I tak máte možnost si udělat hezkou dovolenou. Prostě si ho vypůjčíte. Třeba vás to tak nadchne, že se rozhodnete pro koupi. Kdo ví. Něco na těch obytných autech přece být musí, když si je pochvaluje tolik lidí, ne?

Publikováno: Sobota, 24 Leden, 2015 autorem Facemag.cz