Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Kreditní karty

Kreditní karty City bank jsou velmi oblíbené především díky své univerzálnosti. Oproti jiných kreditních karet vám přinese mnoho výhod, které využijete v každodenním životě. Na výběr je z několika druhů, které přináší specifické výhody. Díky většímu množství karet si najdete i vy tu která bude výhodná k vašim potřebám.

Některé se hodí spíše na nakupovaní, jiné zase na půjčování peněz a nebo zde najdete  také kreditní karty které díky výhodám je přímo vhodná k cestování. Tu svou si tedy najde opravdu každý.

Zmínit můžeme například kreditní kartu City Gold. Díky ní získáte třeba až 600 000Kč a to až s 55 dní bezúročného období. Tím se stává absolutně bezkonkurenční kartou, díky které získáte peníze na nečekané výdaje rychle a snadno.

Naopak kreditní karta City life vás odmění za vaše nákupy. No není to příjemné? Vy utrácíte a banka vás odměňuje. Navíc získáte slevu až 25% u partnerů programu City Club.

Jestliže často cestujete, vhodná pro vás bude Citi ČSA MasterCard World kdy získáte vstupní bonusy ve formě mil k nalétání a navíc za každých 100Kč zaplacených kartou dostanete další nálož.

Je tedy vidět že výběr je značně široký. Mít svou kreditní kartu oceníte v mnoha chvílích. A jestli si vyberete vhodnou k vašim potřebám, může vás výhodnost zcela překvapit.

V nabídce pomáhá zorientovat se webová stránka ikreditka.cz. Tento web je udělán velmi přehledně. Neměl by tedy být problém najít tu svou. Navíc si zde můžete i rovnou požádat. Vyplníte jednoduchý formulář. Opravdu je to velmi snadné a rychlé.

Využijte stejně jako mnoho dalších spokojených klientů kreditní karty City.

Publikováno: Středa, 19 Červen, 2013 autorem Facemag.cz