Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Krabičková dieta – osvědčený recept na hubnutí?

Vánoce už jsou doslova za dveřmi, a co si budeme povídat… S nimi přijde i čas válení a spousty jídla. I kdybyste si stokrát řekli, že letos to cukroví vážně omezíte, jakmile ho někdo postaví na stůl před vás, stejně neodoláte. Po Vánocích pak logicky musí následovat nový rok a s ním novoroční předsevzetí, že zhubnete. Jenže jak takový slib přeměnit ve skutečnost?

Určitě jste již slyšeli o krabičkové dietě. V posledních letech tento systém hubnutí zaznamenal obrovský boom a pochvalují si ho dokonce celebrity. Vyzkoušela ho třeba Cameron Diaz. I ona zjistila, že to skutečně funguje. Hlavním plusem totiž je, že se jedná o zdravé hubnutí. Nemučíte své tělo tím, že hladovíte. Jíte pravidelně, jde jen o to, že vám výživový poradce sestaví jídelníček na míru.

Ano, lze jíst a u toho hubnout

Krabičková dieta je ideální pro všechny, kteří chtějí zhubnout, mají zdravotní problémy nebo si jen nestíhají připravovat zdravé jídlo. Svěříte se totiž do rukou výživovému poradci, který zajistí, že vám každý den bude servírováno pět správně energeticky a nutričně hodnotných jídel. Nebudete se muset v jídle nijak omezovat a pochutnáte si, protože jídla jsou vyráběna z kvalitních potravin. I zdravé jídlo může být chutné.

priprava-diety

Nevyjde to draho

Krabičková dieta Praha je často využívána i lidmi, kteří vůbec zhubnout nechtějí, jen nemají čas připravovat si chutné jídlo. Vyplatí se jim to. Krabičky jsou připravovány šest dní v týdnu (kromě neděle) a kromě toho, že si je můžete vyzvednout na různých místech po Praze, vám je klidně mohou dovést. Pokud se do programu zapojíte na delší dobu, dopravu budete mít úplně zdarma. S delší dobou krabičkové diety se rovněž sníží cena jídla.

Pokud o tom uvažujete, není na co čekat. Stačí si vybrat, který program by byl ideální pro vás (záleží na tom, zda máte spíše sedavé zaměstnání či vykonáváte více pohybu), a objednat si první dodávku krabiček. Nebo využít možnosti vyzkoušet si to aspoň na pár dní. Přiobjednat si můžete ještě fresh nápoje z ovocné a zeleninové šťávy, abyste měli zdravou výživu kompletní.

Publikováno: Čtvrtek, 18 Prosinec, 2014 autorem Facemag.cz