Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Kožená kancelářská křesla – luxus za skvělé ceny

Zaujala Vás kožená kancelářská křesla a rádi byste si jedno takové pořídili i do Vaší kanceláře? Po takovém křesle touží mnoho lidí, neboť hned na první pohled působí opravdu luxusně a dokáží změnit celkový dojem z Vaší kanceláře. Ovšem spousta lidí tento nápad hned zavrhne s tím, že se jedná o příliš drahou záležitost. Jste si tím jisti?

Pokud víte, kde nakupovat, potom se zbytečně velkých cen bát rozhodně nemusíte. Jestliže přemýšlíte o koupi koženého křesla, máme pro Vás skvělou nabídku. Přinášíme Vám opravdu široký výběr kožených kancelářských křesel, z kůže pravé i ekologické. Takové luxusní křeslo si tak mohou pořídit i ti, kteří nechtějí používat výrobky z pravé kůže, s ohledem na živé tvory. Kvalitní ekologická kůže je ale od té pravé na první pohled naprosto k nerozeznání. Při výběru se navíc nemusíte omezovat na osvědčenou hnědou, či černou, ale můžete zakoupit i kožené křeslo v červené, modré, nebo jakékoliv jiné barvě.

Kromě vzhledu jsou ale velmi důležité také další požadavky, aby kancelářské křeslo poskytovalo tu správnou oporu pro naše tělo. I na toto myslíme a všechna křesla v naší nabídce splňují všechny požadavky na zdravé sezení. Můžete tak sedět celé hodiny v kanceláři, či doma u počítače v pohodlí a bez bolesti.

Báječným doplňkem k těmto křeslům jsou také podnožky, které nejen, že vypadají skvěle, ale navíc přispívají také ke správnému sezení a mohou ulevit našim nohám.

Nákup s výhodami

Kromě širokého výběru se u nás setkáte ještě s dalšími výhodami. Jaké to jsou?

  • Záruka 7 let
  • Doprava zdarma
  • Velmi rychlé dodání – zboží máme skladem
  • Skvělé ceny

Kromě kožených kancelářských křesel pro Vás máme také širokou nabídku ostatního sedacího nábytku do kanceláře. Najdete zde zdravotní kancelářské židle a další druhy kancelářských židlí a křesel.

Publikováno: Středa, 30 Březen, 2016 autorem Facemag.cz