Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Komunitní web pro sportovní sázkaře

Sázení je stejně jako v jiných zemích i u nás velice oblíbené. Při nejrůznějších sportovních akcích jako je mistrovství světa ve fotbale nebo olympijské hry se navíc zájem ještě zvětšuje. Chcete tedy i vy proniknout do tajů sázení a přivydělat si tak nějakou tu korunu?

Jestliže jste si na otázku odpověděli kladně zcela, jistě vám napomůže tento článek. Sázení je možné si samozřejmě vyzkoušet klasicky v sázkové kanceláři avšak proč to dělat když je možné si vše nejdříve osahat s penězi virtuálními.

Komunitní web pro sportovní sázkaře Forwin.cz přináší jedinečnou možnost poměřit své síly s ostatními za virtuální sázky. Nejedná se o sázkovou kancelář, tedy nesázíte své skutečné finanční úspory.

I přes to, že sázíte kredity, můžete i vyhrát peněžité ceny. Každý měsíc se totiž vyhodnocuje současné pořadí a první tři získají právě nějaký ten přivýdělek plus možnost zúčastnit se Premium soutěže. Co že to premium soutěž je?

Zde jsou tipeři kteří jsou dlouhodobě v plusu. Jejich sázky jsou spolehlivější a je možné jejich tipy na sázení využít ve skutečných sázkových kancelářích kde máte možnost vyhrát zcela skutečné peníze. Do sekce Premium soutěže se můžete dostat i bez nutnosti být mezi prvními třemi v nižší tiperské soutěži. Stačí, když využijete možnosti předplatného, kdy za velmi symbolickou cenu získáte možnost nahlížet na tipy těch nejlepších.

Zaplatíte tedy drobnou částku, která vám v konečném důsledku může vydělat několikanásobně více.

Neváhejte tedy ani chvilku a zaregistrujte se na komunitním webu pro sportovní sázkaře. Získáte tak možnost vyzkoušet si vaše schopnosti a zároveň se zde naučíte mnoho dalších věcí týkající se kurzového sázení.

Publikováno: Pátek, 9 Srpen, 2013 autorem Facemag.cz