Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Kde si koupit své první pořádné auto?

V patnácti si člověk říká, že konečně má určitou dávku nezávislosti. Dostane občanku, platební kartu a může na sebe začít dřít na nějakých brigádách.  V osmnácti však přijde ještě větší boom. A to je první auto. Pokorně navštěvujete autoškolu a po několika měsících konečně dostanete řidičský průkaz.

Jste zase o úroveň výše, můžete nejen pít alkohol, ale také jezdit všude, kam se vám jen zachce. První auta (buďme upřímní) nikdy nebývají top za několik milionů. Jsou to většinou staré plechovky, na které jsme si vydělali po letních brigádách nebo z dotací našich milovaných rodičů.

Po několika letech, kdy už poznáte život na vlastní pěst a bude vše jen ve vaši roli, si nastřádáte peníze na nové lepší auto, kterého si budete vážit. Budete se v něm hrdě vozit a cestovat. Avšak výběr takového to kousku by měl být více jak důkladný. Jedná se přeci o vaše první kvalitní auto, s kterým se budete denně vozit pohodlně do práce.

Kde koupit?

Pokud však chcete vyjít ze stereotypu a nestát se součástí stáda, kdy má 90% lidí auta nejmenované původně české značky, musíte jít po něčem lepším. Za zmínku stojí například prodej Volkswagen vozů, které začínají sbírat čím dál tím více příznivců. Nyní už tedy k otázce – kde koupit?

Zrovna nedávno jsem se bavil s jedním mým kamarádem, který si poprvé v životě koupil automobil od oblíbené značky Volkswagen. Samozřejmě, nemohl si ho vynachválit a osobně, i já jsem na ten vůz hleděl jako na zázrak technologie. Pak, když jsem se ho zeptal na cenu, šokovala mě. Předpokládal jsem mnohem více a hned mě zajímalo, kde auto s takovou atraktivní cenou sehnal. Odpověděl jednoduše, že za jeho stoprocentní spokojeností stojí společnost Amond, která nabízí kompletní servis a prodej Volkswagen automobilů.

O firmě jsem si, jako zarytý uživatel internetu, zjistil více. A při pročítání několikáté kladné recenze jsem si řekl, že už vím, kde si koupím svůj nový, budoucí a samozřejmě luxusní vůz. Doufejme, že takový budou mít.

Publikováno: Úterý, 3 Březen, 2015 autorem Facemag.cz