Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Kde sehnat rychlou půjčku

Stává se vám, že vám chybí pár tisíc do výplaty? Nebo se vám rozbil spotřebič či potřebujete zaplatit pokutu a nezbývají vám žádné peníze? Nemusíte se za to stydět, ve stejné situaci se každý měsíc nachází mnoho lidí. A pokud se nechcete přiznávat blízkým, kteří by vám jistě těch pár tisíc na chvíli půjčili, máte šanci získat rychlou půjčku přes internet.

Jestliže vám chybí pár tisíc, je zbytečné navštěvovat banku a podrobovat se dlouhému vyřizování, abyste získali tak malou částku. Mnohem elegantněji váš problém vyřeší rychlá půjčka online, kterou zařídíte přes internet. Peníze díky ní můžete mít na účtu už do 30 minut od schválení. Přesně takovou půjčku nabízí Emmas Credit.

Až 7 000 korun na 45 dní

Na www.emmascredit.cz dostanete půjčku od 500 do 7 000 Kč, splatnost je možné zvolit si od 5 do 45 dní. Za poplatek si ji pak můžete libovolně prodlužovat. U nových klientů je však výše půjčky omezena maximálně na 3 000 Kč. Emmas Credit se totiž snaží nepůjčovat lidem, kteří by měli problém se splácením. Nebylo by to dobré ani pro jednu stranu.

Prakticky bez podmínek

Na rozdíl od úvěru v bance nemá Emmas Credit prakticky žádné podmínky. Stačí být starší 18 let, být občanem ČR, mít účet v české bance, mobilní telefon a e-mailovou adresu. Pak už stačí jen vyplnit žádost a během pár minut se hned dozvíte, jestli byla vaše půjčka schválena.

Vyřízení kompletně online

Za celou dobu trvání úvěru nemusíte pobočku Emmas Credit vůbec navštívit. O půjčku si zažádáte online, přijde vám na váš bankovní účet a na účet také posíláte splátky. Online probíhá i případné prodloužení splatnosti. Přes svůj e-mail a heslo se prostě přihlásíte do systému a hned přehledně vidíte, jak jste na tom.

To všechno dostanete bez skrytých poplatků a zbytečného papírování. Podívejte se přímo na webu Emmas Credit, kolik vás vámi zvolená částka nakonec bude stát. Momentálně je možné získat slevu 200 Kč jako vánoční dárek.

Publikováno: Čtvrtek, 17 Listopad, 2016 autorem Facemag.cz