Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Kde sehnat originální smarpthony? V Elektrooáze

Smartphone má dneska téměř každý a většina z nás by si bez nich nedokázala představit život. Jenže nepřijde vám, že přestože jsou jich na trhu stovky, většinou kolem sebe vidíte pořád ty samé? A nenapadlo vás někdy, že byste rádi měli mobil originální?

Vysvětlení je jednoduché. Kolem sebe máte možnost setkat se prakticky se třemi typy mobilů. První skupina lidí sází na iOS a má iPhone. Je jedno, jestli 5, 5s, 4s nebo 6. Stejně vypadají všechny jako iPhone. Za druhé jsou tu Nokie s Windows Phone. Vypadají všechny stejně, liší se jen velikostí a barvou. Do třetice tu máme lidi vlastnící Android smarpthony. Nutno podotknout, že spousta z nich vsází na Samsung nebo Sony. A protože všechny Samsungy vypadají v zásadě podobně a všechny Sony také, je to celé docela jednotvárné.

Přitom existuje několik jiných méně známých značek. To, že jsou méně známé, rozhodně neznamená, že by byly špatné. Často vám nabídnou stejný výkon za nižší cenu než známé firmy, u kterých platíte právě za tu značku. A taky jsou neotřelé a originální. Nikdo kolem vás je nemá. Proč? Protože nejsou všude k dostání.

Kde sehnat mobil, který nemá každý druhý

Originální a levné smarpthony, které jen tak někdo nemá, můžete sehnat na www.oaza.cz. Android se slušným výkonem tam seženete do tří tisíc korun. Uvidíte, že telefony málo známých značek, jako je Navon, MyPhone, iGet a další, vypadají designově moc pěkně. A nenamlouvejte si, že mobily známých značek vydrží něco víc. Vždyť je stejně všechno zboží vyráběno v továrnách někde v Číně nebo Japonsku.

Elektrooáza vám nabízí takový velký výběr ve veškerém sortimentu, který prodává. V eshopu najdete nejen bílé zboží, malé  domácí spotřebiče, elektroniku, telefony a počítače, ale také svítidla, věci pro dům a zahradu, dokonce také hračky. Patří mezi finalisty soutěže Shopu roku 2014, je autorizovaným eshopem značky Miele, a ověřen zákazníky Heureky.

Publikováno: Pátek, 20 Březen, 2015 autorem Facemag.cz