Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Kde sehnat levnou náplň do tiskárny?

Znáte to věčné dilema. Vyplatí se vsadit na firmu, která nabízí nejlevnější tonery a cartridge? Není to tak, že nízká cena se neslučuje s vysokou kvalitou? Ale vyplatí se vůbec investovat více peněz? Vždyť vlastně stejně tisknete jen občas a skoro tu tiskárnu nepotřebujete. Jenže zrovna když vám došla náplň, tak něco nutně potřebujete vytisknout, že? Tak jak to tedy vyřešit?

Jednou možností je, že cartridge a tonery můžete nakupovat přímo od výrobce vaší tiskárny. Tam máte záruku, že se bude jednat o kvalitní výrobek. Jenže za tu kvalitu si znatelně připlatíte. A nebude to jen za tu kvalitu. Bude to především za tu značku. Tohle řešení je proto nejlepší volit jen v případě, že jste milionář, co si může dovolit vyhazovat peníze do vzduchu, nebo když máte nějakou hodně specifickou tiskárnu či starší typ, do kterého už náplň nelze sehnat. Pak se asi nedá nic jiného dělat.

Milionáři nakupují originál, ostatní volí alternativní řešení

V ostatních případech je tu ale alternativní řešení. Můžete si koupit náplň, která sice nebude originální, ale bude levnější a originál bude dobře nahrazovat. V takovém případě si jen dávejte pozor na to, abyste vsadili na firmu, která vás nepodvede. Dejte na doporučení známých nebo recenze na internetu.

Třeba na http://www.cartridge-toner-inkoust.cz je to jasné. Na Heuréce uvidíte kladné recenze, jejich eshop vyřídil již přes 17 000 objednávek. Navíc mají kamennou prodejnu, což ihned působí důvěryhodněji.

Web je přehledný, pěkně rozdělený do kategorií. Mám tiskárnu Canon, kliknu na Canon, mám Epson, zvolím ten. Kromě toho je už podle kategorií vidět, že nabízí náplně do tiskáren různých výrobců – Brother, Canon, Epson, HP, Lexmark, atd. A pokud se nebudete chtít proklikávat kategoriemi, jednoduše použijete zřetelné vyhledávací pole. Když se začtete do obchodních podmínek, zjistíte, že vypadají skutečně férově.

A tak by to mělo být. Přesně na tyto věci byste se měli dívat při výběru obchodu, kde si cartridge nebo tonery objednáte.

Publikováno: Pátek, 19 Prosinec, 2014 autorem Facemag.cz