Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Jaký fotoaparát je špičkou na trhu?

Také milujete focení a plánujete, že byste vaši stávající výbavu inovovali a koupili si mnohem lepší model, který by lépe vyhovoval vašim požadavkům. Potom máte určitě z čeho vybírat. Přesto však existují fotoaparáty, které jsou na trhu naprostou špičkou. Jedním z nich je určitě digitální zrcadlovka Canon EOS 70D. Právě ta je totiž ideálním fotoaparátem i pro sebenáročnějšího fotografa, který chce pořizovat skutečně nejdokonalejší fotky. K tomu pomůže třeba unikátní čip CMOS AF s duálními pixely, nebo také dokonalé devatenáctibodové ostření. Samozřejmostí je potom i vysoké rozlišení, které činí 20,2 megapixelů.

Kromě fotografií, a to i velmi rychlých objektů, kdy fotoaparát zvládá pořizovat snímky rychlostí 7 snímků za sekundu, zvládne také natáčení videí. Mezi jednu z mnoha dalších špičkových funkcí však patří i Wi-Fi. Tedy abychom byli konkrétní, ta umožní fotoaparátu Canon EOS 70D velmi snadné propojení s tablety, nebo notebooky. Pomocí nich lze poté samotný přístroj velmi snadno ovládat na dálku. I to je plus, které každý fotograf ocení. Samozřejmostí je také široká variabilita možností, kterou doplní také výměnné objektivy, které jsou na daný přístroj k dispozici. To vše doplní také různé filtry. Pro každého profesionálního fotografa se tak model Canon EOS 70D stane nenahraditelným pomocníkem, ať už se vydá fotit kamkoliv. Tam samozřejmě ocení i odolnou a robustní konstrukci.

Samozřejmě výsledné fotografie mohou být dokonale ostré nejenom díky znalostem a umění ručního nastavení daného fotografa, ale perfektní snímek dokáže vytvořit i amatér. Tento model totiž umožní volbu z mnoha přednastavených scén a expozičních režimů, a tak se i v rukou amatéra může proměnit ve skutečně profesionální pomůcku. Stačí už jenom koupit například brašny pro přenos, a vyrazit vstříc zcela novým zážitkům. A ty budou jistě nezapomenutelné.

Publikováno: Středa, 18 Prosinec, 2013 autorem Facemag.cz