Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Jak se stát věštkyní?

Už se vám někdy stalo, že by vám někdo řekl, co se vám stane, a ono se to pak opravdu stalo? Nebo snad znáte nějakou profesionální věštkyni, která používá tarotové karty nebo runy a její předpovědi se vždycky vyplní? Tajemství těchto lidí tkví v psychické energii a práci s ní.

Pokud se i vám občas stává, že dopředu víte, co se stane, nebo máte vize, které se splní, možná by nebylo na škodu své schopnosti začít rozvíjet. Vaše věštění by pak mohlo lidem pomáhat.

Věštkyně už po mnoho století pomáhají milionům lidí odhalit tajemství jejich budoucnosti. Duchovní jasnovidci mají pravomoc vidět to, co jiní nemohou. Mohou říct, co se stane s vaším zdravím, láskou a rodinou.

Máte dar pracovat s psychickou energií?

Chcete-li se stát věštcem nebo věštkyní, nejdříve musíte pochopit, zda máte dar pracovat s psychickou energií. A nezapomeňte na to, že tahle energie je silná a může udělat nejen mnoho dobrého, ale také zlého. Ubližovat pomocí ní ostatním lidem je neetické a špatné, takže se ujistěte, že tenhle dar chcete použít jen ke konání dobra. Věštba lidem pomáhá, když jim budete dávat upřímné rady a pokyny.

Pokud ve svém srdci cítíte, že jste připraveni, a chcete se naučit být věštkyní nebo věštcem, přichází část cvičení mysli a mimosmyslové síly. Dobrý způsob, jak na to, je meditace. Meditací totiž otevřete mysl psychické energii. Pravděpodobně to ale nezvládnete úplně sami. Pomoci by vám mohla nějaká věštírna nebo soukromá věštkyně. Zkušenější vám totiž poradí způsoby, jak začít, a podělí se s vámi o vlastní zkušenosti, jak rozvíjet svůj dar k plnému potenciálu.

Když vám to půjde, nezbývá nic jiného než vybrat si oblast, ve které budete opravdu dobří. Věštit se totiž dá z mnoha věcí. Všem se nám vybavuje především výklad karet nebo skleněná koule, kterou používají k věštění v pohádkách. Kromě toho se ale běžně používají runy nebo třeba geomantie. Ano, věštkyně nejsou jen kartářky! Zkuste, co bude nejvíce vyhovovat vám.

Fotka: Flickr - Marzetti Gianfranco

Publikováno: Čtvrtek, 19 Únor, 2015 autorem Facemag.cz