Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Internet může být vhodný i pro děti

Ačkoliv internet a většinu stránek využívají hlavně teenageři a dospělí, je zde mnoho míst, které mohou navštívit i děti mladšího věku. Zde si mohou užít velké množství zábavy, a to jak v podobě různých her, tak například v podobě pohádek a omalovánek. Jedním z takových webů, který je vhodný i pro ty nejmenší, je zcela jistě Detskyklub.cz. Pokud máte potomka, určitě nemusíte mít obavy zasednout spolu s ním k internetu a najet právě na tuto webovou adresu.

Pro ty nejmenší jsou vhodné například omalovánky. Ty jsou samozřejmě různých kategorií, a zatímco kluci ocení například auto, vaše dcera dá přednost jejím oblíbeným postavám z kreslených filmů. Díky naprosto unikátní technologii mohou vaše děti tyto omalovánky pro děti vymalovat přímo na internetu, a to pouhým pohybem myši. Pokud však máte raději klasické malování, je možné si omalovánku vytisknout a s vaším synem nebo dcerou si ji vybarvit běžnými pastelkami.

Nejenom malé, ale i starší děti jistě budou bavit i různé pohádky. Televize má však tu nevýhodu, že dané dětské pořady zde dávají pouze v určené dny. Naopak tento web nabídne bohatou databázi kreslených pohádek, které můžete svému dítku pustit kdykoliv si zamanete. Stačí navštívit web Detskyklub.cz, vybrat příslušnou sekci a poté již vybírat z jednotlivých dílů různých kreslených seriálů, které jsou na webu k dispozici. To vše bez nutnosti cokoliv instalovat. Stačí pouze jedno kliknutí a pohádka se začne přehrávat. Databáze je tak obsáhlá, že můžete své dítě zabavit, na jak dlouho chcete.

Kromě aktivit, které již byly zmíněny, si můžete se svým potomkem zahrát také oblíbené online hry. Nemusíte se bát, že dané hry budou obsahovat násilí, nebo budou v kategoriích, které neodpovídají věku dítěte. Všechny zde uvedené hry byly pečlivě vybírány a tříděny právě proto, aby mohli rodiče bez obav rozkliknout jakoukoliv hru a měli tak jistotu, že se jedná skutečně o dětské hry, které jsou určeny i těm nejmenším. Kromě těch zábavných jsou na webu i takové, které podporují myšlení a logiku vašeho dítěte. Zatímco se náramně baví, vy můžete pozorovat to, jak se nevědomky vzdělává a podporuje činnost svého mozku.

Samozřejmě jsou k dispozici jak hry pro kluky, tak i hry pro dívky. Výběr je opravdu velký a díky snadnému ovládání je jejich cíl hlavně přinášet zábavu. Velmi zajímavé jsou také hry pro dva, které se dají hrát proti skutečnému protihráči, nikoliv jenom počítačovému protivníkovi. Milovníci sportu jistě ocení i řadu sportovních her, ze kterých je určitě tou nejoblíbenější Crossing Cup, která je určena pro všechny milovníky fotbalu. Což jsou v mladých letech snad všichni chlapci. Pokud tedy aktuálně váháte, jak vaši dceru nebo vašeho syna zabavit, je web Detskyklub.cz tou správnou volbou. To potvrzuje i celá řada rodičů.

Publikováno: Středa, 11 Září, 2013 autorem Facemag.cz