Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Hry a aplikace na android

Dnes je již pryč doba kdy jsme od telefonu očekávali pouze, aby uměl psát SMS volat případně šla nastavit nějaká vlastní melodie. V současnosti se telefon stal multifunkčním zařízením, které umí fotit, přehrát hudbu a také si na něm zahrajete hry, které se mnohdy vyrovnají hrám, jež jste hráli před několika lety na svých počítačích.

Chytré telefony nejčastěji postavené na operačním systému Android se mohou chlubit velkou spoustou her, které vám zkrátí dlouhou chvíli. Navíc mnohdy se jedná o hry velmi zajímavé a zábavné, u kterých nakonec trávíte více než jen při čekání na autobus.

Od jakživa jsme hraví tvorové. Proto není divu, že oblíbenost hraní na mobilu neustále stoupá. Jestliže tedy i vy hledáte nějakou zajímavou hru pro svůj Android, navštivte stránku Hrynaandroid.cz kde naleznete obrovské množství zábavy nejrůznějších žánrů.

Navíc řada z těchto her obsahuje i návody díky kterým rychleji pochopíte jak hrát. Samozřejmostí je i možnost stažení a nainstalování do telefonu. Díky přehlednému návodu, který zde naleznete, si hry na Android užije každý.

Tento operační systém vyniká nejen množstvím her, které na něm naleznete ale také aplikací. I ty naleznete na zmíněném webu. Při používání těchto aplikací si nejen usnadníte práci, ale mnohdy je využijete i v osobním život. Hry a aplikace na Android jsou v poslední době zkrátka a jednoduše hitem. Navíc jelikož je systém velmi rozšířen vzniká každý den spousta nové porce zábavy.

Jestliže tedy chcete nové hry či aplikace do svého telefonu navštivte webovou stránku Hrynaandroid.cz kde naleznete opravdu pořádnou porci zábavy.

 

 

 

Publikováno: Středa, 31 Červenec, 2013 autorem Facemag.cz