Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Hrajete ruletu? Naučte se jí porazit

Každý kdo někdy v životě hrál ruletu, tak měl buď velké štěstí a vyhrál, nebo, a to je mnohem pravděpodobnější prohrál všechny vsazené peníze. Přitom samotná ruleta je tím nejlepším, co můžete v kasinech najít. Zatímco u ostatních automatů nebo jim podobných her rozhoduje hlavně prvek náhody, u rulety rozhoduje také matematika, a samozřejmě s tím související pravděpodobnost. Pokud se poté na ruletu díváte tímto způsobem, zjistíte, že stačí mít vhodný systém, díky kterému ji budete moci porazit.

To samozřejmě není žádnou novinkou, a celá řada lidí tento vyzkoušený systém pravidelně používá, a to především k tomu, aby jim umožnil vyhrát peníze. A často se nejedná o žádné malé částky, ale naopak poměrně vysoké výhry a výdělky, kterých by v běžném zaměstnání jenom málokdy dosáhly. Pokud i vás zajímá, jak takový systém vypadá, a jakým způsobem skutečně dosáhnout výhry, tak neváhejte a navštivte internetové stránky xruleta.cz, kde všechny tyto informace najdete, včetně podrobného vysvětlení a samozřejmě také příkladů, které vás přesvědčí o tom, že ať už máte jakkoliv dlouhou neúspěšnou sérii, dříve nebo později vyhrajete a všechny vsazené peníze získáte zpět – plus samozřejmě i něco navíc.

Abychom základ tohoto sytému nastínili, tak spočívá v sázení stále na stejnou barvu. Jelikož na ruletě jsou pouze dvě, tak jedna nebo druhá musí vždy padnout. Pokud však padne druhá, pokračujeme v sázení na stejnou, čímž se zvýší pravděpodobnost, že skutečně padne. Jediné co musíme udělat, je zdvojnásobit naši sázku. A právě takto funguje jeden z nejgeniálnějších, a přitom nejjednodušších systémů, který byl vymyšlen s cílem zvítězit nad ruletou. Pokud i vás zaujal, a plánujete to, že byste tímto způsobem mohli také vydělávat, stačí se pouze zaregistrovat v internetovém kasinu, vložit peníze a začít hrát.

Publikováno: Úterý, 24 Září, 2013 autorem Facemag.cz