Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Hra Pou – fenomén dnešní doby

S rozvojem chytrých mobilních telefonů se stále více rozvíjí i mobilní zábava. Současným fenoménem mezi mobilními hrami je hra Pou. Tuto hru hraje obrovské množství napříč systémy po celém světě

Jestliže jste o této hře ještě neslyšeli je nejvyšší čas to změnit. Tato hra se totiž velice rychle rozšiřuje a dnes ji hraje více než 10 miliónů hráčů. A o čem celá hra je?

Tato hra by se dala přirovnat k oblíbenému Tamagoči. Avšak díky mobilním telefonům přináší další možnosti. Ale nepředbíhejme.

Ve hře se staráte o mimozemšťana Pou, který na začátku vypadá jako hromádka. V průběhu vašeho starání se o svého mazlíčka se může proměnit do podoby zvířátky nebo dokonce holčičky či chlapečka.

Velké množství hráčů zapříčinilo vznik žebříčku Top Likers kde naleznete ty nejoblíbenější mazlíčky.

O tom jestli váš Pou se bude rozvíjet správně, rozhodujete zcela vy. Zapotřebí je ho krmit, venčit, čistit ho či si sním hrát. Hra Pou přináší opravdu obrovské množství možností, kdy navíc za hraní si se svým mazlíčkem vám rozdává zlaťáky, za které můžete pořídit nové oblečky, laskominy či tapety do Pouova pokojíčku. S Pouem můžete hrát nejrůznější hry, avšak díky možnosti připojení k internetu si můžete zahrát třeba piškvorky s mazlíčkem svého kamaráda.

Hru Pou můžete nalézt na telefonech s Androidem nebo iOS. V nejbližší době by se tato hra měla objevit ještě i na Symbian. Co potěší však velkou část z vás hra je zcela zdarma ke stažení. Nemusíte tedy zaplatit ani korunu, abyste si mohli pořídit svého mimozemského mazlíčka.

Přesto, že hra byla především určena pro přenosné zařízení, můžete si hru stáhnout i do svého počítače. Hru Pou si tak užijete nejen na cestách ale i v pohodlí svého domova.

Pou je mazlíček, který si získá i vás. Neváhejte tedy a stáhněte si tuto hru, jež vám přinese zábavu na hodně dlouhou dobu.

Publikováno: Sobota, 10 Srpen, 2013 autorem Facemag.cz