Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Hledáte kvalitní zrcadlovku? A o Nikon D7100 jste již slyšeli?

Také se poohlížíte po vhodném fotoaparátu, který by plně uspokojil vaše potřeby? Pooom je určitě skvělou volbou zrcadlovka Nikon D7100, která se v rukou jak amatéra, tak profesionála může stát přesně tím fotoaparátem, díky kterému budete mít i vy samotní doslova dokonalé snímky. Základem je samozřejmě kvalitní obrazový snímač, a to v tomto případě CMOS formátu DX, který nabídne jedinečné rozlišení, a to 24 megapixelů. Díky němu budou vaše fotky skutečně velké, s důrazem na každý detail.

Ten rozeznáte jak na běžných fotografiích, tak samozřejmě také na těch, které můžete pořídit sekvenčním snímáním, které funguje rychlostí až šesti snímků za minutu. K tomu všemu vám tato zrcadlovka Nikon nabídne možnost natáčení videí, a to v tom nejlepším možném formátu, tedy Full HD. Abyste své záznamy měli kam ukládat, jsou k dispozici hned dva sloty na paměťové karty, a to na ty nejběžnější typy, typu SD.

Navíc je tato zrcadlovka vhodná i pro náročnější podmínky, a to především díky svému velmi odolnému tělu, které je zhotoveno z odolné hořčíkové slitiny. Na jeho zadní části potom najdete LCD displej o velikosti 3,2 palce. Přes ten si můžete nejenom své záznamy kdykoliv prohlédnout, ale slouží také k nastavení fotoaparátu. Pokud jste profesionál, a využíváte například filtry, kterých je pro tento model více než dost, můžete si zrcadlovku nastavit přesně podle svých představ. Naopak amatér ocení celou řadu již přednastavených režimů, tedy scén, a tak vždy pořídí dokonale ostrý snímek, a to ať už fotí portrét, či panorama.

O tom, jak široký je výběr třeba objektivů a dalších doplňků již není třeba mluvit. O tom se můžete přesvědčit sami na vlastní kůži. Hledáte-li garanci nejnižší ceny, potom vyzkoušejte eshop Aaron.cz. Při nákupu právě zde si buďte jisti, že chybu neuděláte – právě naopak.

Publikováno: Úterý, 8 Říjen, 2013 autorem Facemag.cz