Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Hledáte kvalitní fotoaparát? Zvolte Olympus OM-D E-M1

Trh s digitálními fotoaparáty je sice poměrně široký, ale najdeme na něm skutečně unikátní kousky, které plně uspokojí nejenom začátečníky, ale i profesionální fotografy, kteří se bez nejlepší možné techniky skutečně neobejdou. A jedním z takto kvalitních modelů je i Olympus OM-D E-M1. Ten se pyšní hned několika prvenstvími, ale tím hlavním je to, že se jedná o nejvýkonnější fotoaparát vůbec, jaký kdy společnost Olympus vyrobila. Již to samo o sobě říká, jak je tento model jedinečný.

Maximální rozlišení fotografií je příjemných 16,3 megapixelů, dále je vybaven zcela novým snímačem Live MOS, obrazovým procesorem TruePic VII a také pětiosým stabilizátorem obrazu. I díky němu tak nebudete potřebovat téměř žádné stativy, kterých je přesto k dispozici celá řada, jelikož v některých podmínkách jsou zkrátka nutností. Když už o podmínkách mluvíme, určitě vás zaujme tělo fotoaparátu, které odolá nejenom prachu a vodě, ale i samotný fotoaparát je schopen pracovat i při extrémně chladných podmínkách, a to až při minus 10 stupních celsia. Pro začátečníky navíc nabízí celou řadu volitelných scén, díky kterým budou i jejich fotografie dokonalé, bez nutnosti manuálního nastavování režimů.

Co je však na fotoaparátu tak unikátní, to je možnost jeho propojení s vaším tabletem nebo chytrým telefonem, a pomocí něho ho ovládat. K tomu vám poslouží bezdrátové Wi-Fi připojení. Stačí tak vaše tablety s fotoaparátem snadno propojit a ten na dálku ovládat. I to je jeden z důvodů, proč se tento přístroj může řadit mezi aktuální špičku. Navíc je k němu k dispozici i celá řada příslušenství. Umožňuje totiž jak využití celé řady objektivů, tak samozřejmě i oblíbených filtrů. Ty jsou často pro profesionály naprosto nezbytným příslušenstvím. Ať už tedy fotíte pro zábavu, nebo i profesionálně a hledáte kvalitní fotoaparát, je model Olympus OM-D E-M1 určitě skvělou volbou, které nikdy nebudete litovat.

Publikováno: Pondělí, 28 Říjen, 2013 autorem Facemag.cz