Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Golfové potřeby

Golf se dnes může chlubit čím dál větší oblibou a to mezi lidmi všech věkových kategorií. Již neplatí, že golf je pouze pro zbohatlíky a celebrity. Dnes si ho zahrát nebo se mu dokonce věnovat může úplně každý. I zboží již nedosahuje takových cen. Stačí si jen najít ten správný internetový obchod.

Jestliže vás také jako ostatní okouzlilo krásné prostředí a vůně trávníku tak je ten správný čas podívat se na golfové vybavení, které k tomuto sportu potřebujete. Dnes již nemusíte procházet kvanta sportovních obchodů, abyste nakoupili to, co potřebujete. Stačí jen v pohodlí domova najet na internetový obchod.

Jedním z těchto internetových obchodů je Vasgolf.cz. V nabídce najdete zboží světoznámých značek, jako jsou NIKE GOLF, COBRA GOLF nebo FOOTJOY. Sortiment samozřejmě obsahuje i zboží méně známých značek které jsou taktéž kvalitní avšak cenově dostupnější. Hodí se tedy převážně pro začínající nebo méně movité golfisty.

Tento internetový obchod se také může pochlubit svou kamennou prodejnou, kterou naleznete v Křenovicích u Českých Budějovic. Jestliže tedy patříte mezi ty kteří si zboží před nákupem raději, jak se říká osahají máte i vy možnost. Po telefonické dohodě je dokonce možné nakoupit i ve večerních hodinách nebo v sobotu či neděli.

Sortiment který zde naleznete je velmi široký. Nakoupit můžete golfové oblečení, obuv, která se vyznačuje speciálními použitými materiály, golfové sety, míčky, vozíky a mnohem více. V zkratce by se dalo jednoduše říct: Najdete zde cokoliv jen k tomuto sportu potřebujete.

Jestliže jste nováček nebo si jen nevíte rady, s nákupem vám rádi pomohou zaměstnanci, kteří vám doporučí to nejvhodnější pro vás.

Většina zboží je skladem. Doručení je tedy velmi rychle což znamená, že vaše objednávka je do 48hodin doručena. Každému zákazníkovy se snaží vyjít maximálně vstříc. Právě díky tomu si za své působení získali mnoho spokojených zákazníků.

Jestliže sháníte kvalitní golfové potřeby za rozumnou cenu je Vasgolf.cz tou pravou volbou.

 

Publikováno: Pondělí, 10 Červen, 2013 autorem Facemag.cz