Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Garážová vrata

Jestliže máte vlastní garáž, jistě víte, jak je důležité ji mít kvalitně zabezpečenou s lehce otevíratelnými vraty. Mnohdy tomu tak ale není.

Jestliže patříte i vy do této početné skupiny majitelů již téměř dosloužilých garážových vrat neměli byste nákup nových odkládat. Moderní garážová vrata totiž již nejsou výsada jen majetnějších občanů. Dnes si je může pořídit opravdu každý.

Jedna z firem, která však patří ke špičce na českém trhu, vyrábějící a montující garážová vrata je společnost Lomax. Její produkty jsou na vysoké úrovni kvality. Při výrobě jsou použity nejmodernější stroje. O maximální spokojenost zákazníka s dodaným zbožím se postará plně automatická linka s přesnými CNC stroji a odborný dohled.

Jak již bylo zmíněno, dnes je možné, aby měl kvalitní garážová vrata každý. Jaký je tedy ceník garážových vrat? Nezávaznou kalkulaci si můžete nechat udělat přímo z pohodlí vašeho domova prostřednictvím stránek lomax.cz. Konečnou cenu ovlivní nejen rozměry vrat ale také příslušenství, o které si požádáte. V základní verzi jsou garážová vrata Lomax dodávána s výkonným elektrickým pohonem. Požádat si však můžete třeba i o dálkové ovládání nebo snímače otisků prstů.

U garážových vrat je potřeba nejen myslet na bezpečnost věcí umístěných uvnitř ale také na vás. Vrata od Lomaxu díky kvalitně vyřešené bezpečnosti zajistí, že nikdy nedojde k přiskřípnutí při zavírání.  Ochrana před cizími tělesy, které se ocitnou v dráze vrat, je velmi citlivá. Nemusíte mít teď obavy nejen o své tělo ale také třeba o automobil.

Firma Lomax vám vaše vrata vyrobí přesně na míru. Na výběr máte z mnoha barev. Nemusíte se tedy bát, že neseženete vrata, které by se hodili k vaší omítce.

Výrobky od společnosti Lomax zaručují vždy kvalitní zpracování za příjemnou cenu. Proto je to právě ta správná volba při pořizování nových garážových vrat.

 

Publikováno: Pondělí, 10 Červen, 2013 autorem Facemag.cz