Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Fasádní barvy pro váš dům

Jestliže stavíte nebo rekonstruujete dům či byt v konečné fázi se obejdete bez barvy, laků a nátěrů. Bez nich si totiž vaše bydlení k dokonalosti neupravíte.

Laky, barvy i nátěry můžete zakoupit na mnoha místech až by se dalo říct, že téměř všude. Všechny produkty však nejsou tak kvalitní jak bychom očekávali. Proto je potřeba kvalitu nátěrů jež chcete koupit ověřit již před nákupem. Mohlo by se totiž stát, že vaše práce byla zbytečná a vše se bude muset provést znovu.

Kvalitní barvy i nátěry nabízí společnost Murexin. Na jejich stránkách si můžete vybrat z nepřeberného množství stavební chemie, nátěrů zateplení či obkladů.

Fasádní barvy od firmy Murex si vyladíte podle vašich požadavků. Vytvoříte si tak požadovaný odstín i hustotu nátěru. Navíc díky speciální přísadě zvýšíte ochranu své fasády. Touto přísadou je siloxan jež vám zajistí dobrou propustnost i průchodnost CO2. Naleznete zde i fasádní barvy vhodné k renovaci vnitřních stěn historických objektů. Touto barvou je Austrosil SX 40 jež nabízí vysokou bělivost, nežloutne a odolá povětrnostním podmínkám. Navíc obsahuje i přísady proti plísním a mechům.

V nabídce naleznete samozřejmě i vnitřní nátěr. Na ty klademe podstatně nižší nároky. Krycí schopnost je sice důležitá i zde avšak odolnost proti povětrnostním podmínkám již není potřeba. Vnitřní nátěry jsou rovněž ředitelné vodou. Přizpůsobíte si tedy hustotu nátěru i intenzitu.

Zakoupit můžete i laky. Antikorozní laky jsou samozřejmě odolné proti korozi, ale překonají i nejrůznější povětrnostní podmínky. Tyto laky jsou vhodné na železo, hliník i pozinkované plechy. Natřete sním tedy i okapy, plechové střechy nebo garážové vrata. Tyto se již neředí.

Díky barvám lakům a nátěrům od firmy Murex si můžete být jisti, že ošetřené materiály vydrží dlouhou dobu, aniž by to na nich bylo jakkoliv poznat. Navíc se nemusíte obávat o kvalitu. Vše prodávané touto společností je pečlivě kontrolováno a již při výrobě je dbáno na co nejvyšší kvalitu.

Publikováno: Středa, 24 Červenec, 2013 autorem Facemag.cz