Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Exotický Dubaj láká stále více turistů

Také toužíte po tom, odpočinout si od stresu, který vám působí běžné životní úkoly, nebo zaměstnání? Ideální je vyrazit někam za odpočinkem, a to na příjemnou dovolenou. Tou nejlepší volbou, na kterou se vydává, a také ji doporučuje stále více turistů, je zcela určitě dovolená v Dubaji. Stejně tak, jako lidé doporučují tuto lokalitu, tak shodně doporučují i společnost Sinimar Tour, s.r.o., která je specialistou právě na samotný Dubaj. A to hlavně z důvodu, že se jedná o zastoupení jedné z největších cestovních agentur s názvem SINIMAR L.L.C., která přímo v Dubaji sídlí, a tak je považována na skutečného odborníka. Navíc spolupracuje s více než dvaceti zeměmi a její tradice sahá až do roku 1997, kdy vznikla. V České republice je samozřejmostí členství v Asociaci CK ČR.

Samotný Dubaj vás rozhodně nadchne, jelikož nenabízí pouze příjemné a teplé počasí, ale také nádherně průzračné moře, a dokonalé písčité pláže. Samozřejmostí jsou špičkové hotely s mnoha nadstandardními službami, kterými se však pyšní i celé Spojené Arabské Emiráty. A právě díky tomu se tato oblast stává stále oblíbenějším cílem těch, pro které je dovolená v Emirátech splnění jejich snů po dokonalé exotické dovolené. Tak neváhejte a vydejte se také.

Jistota zmíněné cestovní agentury spočívá v tom, že budete ubytováni ve skutečně perfektních hotelech, které zcela jistě splní očekávání i těch nejnáročnějších klientů. Dovolená v SAE má rozhodně své kouzlo, které pocítíte již během prvních dnů, a na konci pobytu se vám rozhodně nebude chtít zpět. A pokud tomu tak skutečně bude, můžete si na stránkách této agentury, tedy jejího českého zástupce najít i výhodné letenky, a v nejbližší příležitosti se do této země, případně do samotného Dubaje, můžete zaletět opět podívat. Ceny jsou více než příznivé, tak vybírejte dovolenou vašich snů také. Rozhodně je totiž z čeho.

Publikováno: Středa, 20 Listopad, 2013 autorem Facemag.cz