Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Exotická dovolená s německými cestovními kancelářemi

Jestliže toužíte po dovolené, na kterou budete ještě velmi dlouhou dobu vzpomínat, je velmi vhodné využít namísto českých kanceláří služeb těch německých.

Také patříte mezi ty, co každým rokem hledají dovolenou, která bude originální a za kterou nebudete muset litovat vynaložených peněz? Velice vhodné je využít lákavých nabídek německých cestovních kanceláří, s kterými podstatně ušetříte. Navíc kvalita služeb, kterých se zde dočkáte, se s zájezdy od českých cestovek jen stěží hodnotí. Zájezdy německých ck mají tedy mnoho výhod a právě proto jsou stále oblíbenější i mezi českými turisty.

Jestliže jste o tomto způsobu dovolené již slyšeli, avšak vás odradila nutnost vycestovat pouze z německých letišť, kdy spolu s cestou na zahraniční letiště nakonec dovolená vyšla za srovnatelné peníze dnes, to již není nutnost. Německé cestovní kanceláře totiž začali létat i z Pražského letiště.

A jak je tedy možné že za nižší cenu dostanete služby na vyšší úrovni? Vše je skryto v tom, že německé cestovky si v drtivé většině pronajímají celé letadla i hotely a následně vyžadují služby vysokých kvalit.

Jestli tedy i vy chcete vyzkoušet za nižší cenu zájezd s kvalitními službami, obraťte se na ck RUDOLF REISEN. TA zprostředkovává mnoho zájezdů s německými cestovkami. Můžete se vypravit na exotickou dovolenou do Asie či Jižní Ameriky nebo do oblíbených letovisek.

Pokud vás láká ještě něco více nezapomenutelného, využijte dovolené v podobě plavby lodí. Můžete si být naprosto jisti, že na takovou dovolenou budete vzpomínat již navždy.

Cestovat s německými cestovními kancelářemi se vyplatí. Za nižší cenu se podíváte do míst, kde s těmi tuzemskými byste na ně neměli dostatečné finance.

 

Publikováno: Úterý, 30 Červenec, 2013 autorem Facemag.cz