Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Drahý parfém levně

Každá žena ráda hezky voní. Všechny milují ten pocit, když vyjdou čisťounké a voňavé ze sprchy, když si natřou pokožku tělovým mlékem nebo použijí voňavou pleťovou vodu. Prim ve vůni ale hraje parfém. To je totiž to první, co většina lidí, se kterými se setkáte, ucítí. Podle parfému budou odhadovat, co jste asi zač, a zapamatují si vás. Proto na jeho volbě tolik záleží.

Jenže jako na potvoru jsou ty nejlépe vonící parfémy vždycky nejdražší. Není na tom nic divného, za kvalitu si musíte připlatit, ať už se jedná o jakékoliv zboží. Pravda je taková, že do kvalitní vůně se vyplatí investovat. Vyjde to nakonec nastejno, jako kdybyste si koupili nějakou levnější. Té levnější byste na sebe totiž pravděpodobně museli nastříkat dvakrát tolik, aby byla v druhé polovině dne ještě cítit.

Kvalitní parfém ve slevě

Kdybyste ale přece jen toužili po nějakém kvalitním levném parfému, také to jde. Tipy získáte například v Magazínu dívky – ženy. Píše se tam o různých tématech pro ženy a dívky, ale hlavním plusem je to, že vám tam přímo doporučí konkrétní produkty. Web totiž funguje pod záštitou portálu Co je v akci. Jednoduše si tedy přečtete nějaký článek a přímo v něm vám budou doporučeny levné výrobky v akci.

To se určitě hodí. Zatímco většina článků na internetu, které vám doporučují nějaký produkt, se zaměřuje na drahé produkty, tady je to úplně obráceně. Píše se o tom, co je levné. Proto tam narazíte také na levný, ale kvalitní parfém.

Ono to tak vlastně funguje se vším. Veškeré zboží se prodává za mnohonásobně vyšší cenu, než je cena výrobní. Obchodníci by si mohli dovolit prodávat ho levněji, ale kvůli ziskům to pochopitelně nedělají. Jen občas, aby nalákali zákazníky. A vy takové chvíle musíte stihnout využít.

Pokud se vám styl přečtu si a rovnou koupím líbí, určitě vás potěší skutečnost, že pod Co je v akci patří také dva další magazíny. Coolzine je určený náctiletým a Světem zvířat zase majitelům domácích mazlíčků. Rozhodně budete mít co číst.

Publikováno: Neděle, 22 Březen, 2015 autorem Facemag.cz