Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Dopřejte si dům u moře, reality Španělsko jsou levné

Myslíte si, že pro běžného člověka je finančně nedosažitelné vlastnit dovolenkový apartmán v nějaké slunné destinaci u moře? Jste na omylu. Ceny nemovitostí v některých jihoevropských státech nejsou o nic vyšší než u nás. Ideální lokalitou je z tohoto hlediska Španělsko.

Nejspíš budete překvapeni, na kolik vás vyjde dům, apartmán či jen soukromý byt ve Španělsku. Reality Španělsko nejsou drahé, ceny se pohybují ve srovnatelných výších s ČR. To si ostatně můžete ověřit v nabídce společnosti MIA Reality, která se prodejem domů v jihoevropském státě zabývá. Ta také potvrzuje, že o nemovitosti v jižním království je zájem ze strany Britů, Holanďanů, Skandinávců i Čechů.

apartman

Pořídit si sídlo v zahraničí není složité

Bojíte se jazykové bariéry či neznalosti španělského systému? Tyto obavy jsou zcela zbytečné. MIA Reality vás celým procesem koupě provede, postará se o všechny nezbytnosti, a dokonce vám pomůže sehnat někoho, kdo se bude o dům starat v době vaší nepřítomnosti.

Jako občan EU nebudete mít s nabytím majetku ve Španělsku žádné potíže. Stačí si na cizinecké policii zajistit tzv. N.I.E. (evidenční číslo cizince), tím získáte právo na uzavírání kupních smluv. Číslo vám samozřejmě pomohou zajistit zástupci MIA Reality.

vila

A proč zrovna Španělsko?

Zemi vhodnější pro odpočinek těla i duše byste hledali jen těžko. Mají tady nejvíce slunečných dnů v roce, skvělé písečné pláže a neuvěřitelně čistý vzduch, který ocení vaše dýchací cesty. Lidé sem často jezdí na ozdravné pobyty. Kromě mořského klima a dobrého vzduchu tady najdete třeba léčivé bahno (v laguně Mar Menor v lokalitě San Pedro del Pinatar). V oblasti Costa Blanca zase ochutnáte čerstvé pomeranče, citrony, mandarinky a jiné ovoce. Uvidíte, že utržené ze stromu chutnají úplně jinak!

Navnadili jsme vás? Začněte jednat ihned. Na dovolenou do Španělska se dá letět i v zimě. Navíc pokud začnete s vyřizováním nyní, příští letní prázdniny už budete u moře dávno ve vlastním.

Publikováno: Sobota, 3 Prosinec, 2016 autorem Facemag.cz