Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Digestoře – pro čistý vzduch v kuchyni

Snad málokterá kuchařka si dovede představit kuchyň bez digestoře. Má totiž hned několik výhod. Především tu, že dokáže odčerpávat vzniklou páru při vaření a tím i snižovat vlhkost v místnosti, která by jinak mohla vést až k tvorbě plísní. Kromě páry ale odčerpává také pachy, které jsou možná příjemné, když se zrovna vaří a zvyšují nám chuť na jídlo, ovšem, příliš příjemné nejsou, pokud v místnosti zůstávají a dostanou se například do textilií, ze kterých se potom odstraní jedině vypráním. Kromě toho, že nás digestoř může zbavit těchto nepříjemností, může být také skvělým designovým doplňkem kuchyně.

Máme pro Vás nabídku digestoří různého druhu, co se týče funkcí i vzhledu. Dělí se v zásadě do tří kategorií:

Kromě toho v naší nabídce naleznete také příslušenství pro digestoře.

Protože víme, že spokojenost zákazníků se odvíjí především od poměru kvality a ceny, přinášíme Vám digestoře skvělých značek za ty nejlepší ceny na trhu. Můžete se tak setkat s velmi kvalitními materiályvysokým výkonem, nízkou hlučností, efektivním osvětlením a další různorodou výbavou, která bude odpovídat Vašim potřebám.

digestor

Design

Jelikož je digestoř nepostradatelnou součástí každé kuchyně, je také velmi důležité dbát na její vzhled. Někdo ji chce jako velmi nenápadný prvek, k čemuž se skvěle hodí podskříňkové, či výsuvné digestoře, a někdo si zase potrpí na jejich dominanci a skvělý design, se kterým se setkáte především u digestoří ostrůvkových, či komínových. Kromě různého provedení u nás najdete také různé barvy a materiály.

Kromě širokého výběru digestoří a klimatizací Vám nabízíme také skvělé ceny, dopravu zdarma již od nákupu nad 1000Kč a možnost vrácení peněz do 30 dnů. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem té správné digestoře, mile rádi Vám s ním pomůžeme.

Publikováno: Čtvrtek, 25 Únor, 2016 autorem Facemag.cz