Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Dávejte svým mazlíčkům kvalitní krmivo

Pokud jste milující majitel, kočka nebo pes pro vás představují dalšího člena rodiny. Svým dětem, manželovi nebo manželce byste přece také nekupovali jídlo, které není dobré pro jejich zdraví. Tak proč to dělat domácím mazlíčkům?

Kočka nebo pes vám nejsou schopni říci, které granule jim chutnají a po kterých jim je dobře. Proto to musíte odhadnout sami. Krmivo pro kočky by například nemělo obsahovat obiloviny, sóju ani lepek. I když na obalu uvidíte, že je výrobek z „masa“ nebo „masa a výrobků živočišného původu“, nevěřte tomu. Platí to u krmiva pro kočky i psy, výrobci se vás snaží oklamat. Chcete svého mazlíčka krmit opravdovým masem nebo jen odpadem živočišné výroby?

Dobré krmivo zajistí spokojený život

I v e-shopu Zveros.cz vědí, že existuje souvislost mezi výživou a délkou života. Čím kvalitnější strava, tím spokojenější a delší vede zvíře život. Proto nabízí výhradně kvalitní krmiva nejkvalitnějších značek. Najdete u nich známé značky, ale i méně rozšířené (např. Acana a Orijen), které jsou ovšem kvalitnější než to, co běžně vidíte v obchodě. Na www.zveros.cz se vám nestane, že byste šlápli vedle. Ať už vyberete jakékoliv krmivo pro psy nebo kočky, uděláte jedině dobře.

V e-shopu je všechno přehledně rozdělené a ve zvláštních kategoriích jsou tam také výrobky pro koťata, dospělé kočky a seniory a štěňata, dospělé psy a seniory. Při výběru krmiva je totiž nutné zohlednit i věk, denní aktivitu psa apod.

54934107_f8b37c3f06_z

Při objednávce na Zveros.cz lze zaplatit buď hotově při převzetí (rozvoz v den objednání je zajištěn po Brně), platební kartou nebo převodem z účtu. Obchod přitom zbytečně nečeká, než peníze dorazí (trvá to obvykle 1 – 2 pracovní dny), ale objednávku odešle hned, jakmile zašlete potvrzení převodu z vaší banky. Pracují neustále nehledě na neděle a svátky, objednané krmivo máte doručené do druhého dne. A v případě reklamace nic nebudou dlouho zjišťovat, jednoduše vymění kus za kus.

Tip: Kvalitní krmivo je sice cenově dražší, ale lépe zvíře zasytí, takže ho stačí dávkovat méně a cenově to nakonec vyjde zhruba nastejno.

Fotka: Flickr - Alan Bruce

Publikováno: Neděle, 5 Červenec, 2015 autorem Facemag.cz