Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Cokoliv do vaší kanceláře

Můžete pracovat ve stavebnictví nebo v zemědělství, ale pokud sedíte v kanceláři, budete mít pořád stejné potřeby na pracovní vybavení. A určitě i z filmů moc dobře víte, jak vypadá taková běžná kancelář.

Jen zapřemýšlejte, jak si klasickou kancelář představujete vy? Co všechno kromě monitoru, myši a klávesnice vidíte na stole? Kalendář, samolepící etikety a poznámkový bloček pro zapomnětlivé hlavy? Stojánek s tužkami, fixami, zvýrazňovači a kuličkovými pery? Nůžky, sešívačku, děrovačku, lepící tyčinku, korekční pásku pro ty, kteří neradi škrtají. A to máme jenom stůl. Hromada dalších věcí se nachází ještě všude okolo.

A co všechno že to v normální kanceláři ještě je? Můžete se mrknout. Veškeré kancelářské potřeby, které si jen můžete představit (a často byste na ně ani nepřišli) vám nabízí eshop Helap.cz.  Mají tam opravdu všechno od lepicí pásky, přes pořadače až po kancelářský papír.

Nakoupit u Helapu se vyplatí

Jméno eshopu Helap pochází od toho, že nabízí Hezké, Elegantní, Levné, Atraktivní, Praktické vybavení pro každou kancelář. Kromě drobných kancelářských potřeb mají v nabídce rovněž nábytek, technické vybavení a vybavení pro prezentace, papírové ručníky a další hygienické potřeby a rovněž kávu a čaj.

Za eshopem stojí firma Fintania Trade s.r.o., jejíž specializací jsou právě kancelářské potřeby a další vybavení. Svým zákazníkům nabízí 6500 různých druhů zboží od českých i zahraničních firem a zhruba 4000 z těchto výrobků můžete zakoupit právě v elektronickém obchodě.

Jednoznačným plusem je skutečnost, že si zakládají na nízkých cenách a rychlém dodání objednaného zboží. O to se snaží každý eshop, ale Helap jde ještě dále. Snaží se vyjít vám vstříc, komunikuje s vámi po telefonu nebo přes ICQ. Když si objednáte nábytek, kromě dopravy vám ho i smontují. Navíc pečují o životní prostředí – zajišťují ekologickou likvidaci tonerů a inkoustových kazet. Takové firmě můžete důvěřovat, ne?

Publikováno: Středa, 18 Únor, 2015 autorem Facemag.cz