Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Co vás čeká a nemine?

Víte, jaká je vaše budoucnost? Kdy zbohatnete a nebo kdy se od vás odvrátí štěstí? Chtěli byste to také vědět? Chtěli byste znát svou budoucnost? Ač se to může zdát neuvěřitelné, tak věštba z karet vám může poskytnout rady a pomoci vám se zorientovat (a rozhodnout) ve složitých životních situacích.

Díky věštbě získáte pohled na tyto věci ze zcela jiné perspektivy a rozhodování pro vás bude snadnější. Věštba z karet vám pomůže odhalit nejen to, co je ve vašem podvědomí, ale také to, co sami cítíte. Z karet se dá vyčíst i blížící se nebezpečí, mohou vás varovat před nějakým problémem. Díky věštění z karet vše vyjde na povrch, uvědomíte si mnohé souvislosti a můžete je tak lépe řešit.

Karty vám mohou prozradit více o vašich tajných snech

Stejně tak se díky kartám můžete dozvědět více o významu vašich snů. Výklad snů byl vždy považován za velmi osobní, přesný a pravdivý způsob věštění. Sny mají jedinečné vlastnosti, které nesou sdělovací hodnotu pouze pro snícího a nelze se jich dobrat jinak než volným sdružováním myšlenek na základě předchozí zkušenosti. Většinou se ve snu projeví nevyřčená přání a odmítané myšlenky. Tato přání a myšlenky mají ve snu prostor se nekontrolovatelně projevovat a realizovat se bez jakékoliv újmy na okolí. To, co nám ve stavu bdělosti zůstává skryto, je najednou jasné a otevřené. A právě výklad karet vám může pomoci v bdělém stavu pochopit význam vašich snů. Pokud i vy chcete odkrýt minulost, karetní věštírna Orision vám s tím pomůže. Zkušené kartářky Anička, Dana, Šárka, Marie vám přes telefon prozradí, co vás čeká. Věštění karet po telefonu funguje tak, že se věštec energeticky napojí na klienta a tak se mohou ptát za něj – energie jsou všude kolem nás a napojení na ně funguje odkudkoliv. Zkuste, uvidíte, co vám věštba z karet přinese. Ostatně, jestli sledujete ve večerních hodinách televizi, tak asi znáte televizní relaci Volejte věštce. Věštírna Orision vám přináší velice podobnou službu.

Publikováno: Středa, 28 Květen, 2014 autorem Facemag.cz