Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Clip in vlasy vám levně zajistí dlouhou hřívu

Toužíte po delších vlasech, ale rostou příliš pomalu? V tom případě jste si už určitě zjistila bližší informace o prodloužení vlasů. A došla k závěru, že to vzhledem k ceně asi nebude nic pro vás. Ale v tom případě se mýlíte. Existuje jedna metoda, která je znatelně levnější, přesto nepoškozuje vlasy a má mnoho dalších výhod.

Clip in vlasy jsou pramínky přírodních vlasů našité na sponkách. Sponky jsou různě široké a prodávají se v sadách, abyste jimi pokryli celou hlavu. Jedná se o 100 % lidské vlasy, takže se k nim můžete chovat úplně stejně jako ke svým vlastním. Rozdíl je jen v tom, že si je připnete podle potřeby. Až vás dlouhé přestanou bavit, jednoduše je zase odepnete. Je to záležitost několika minut.

clipinvlasy

Podle čeho vybírat

Existuje několik kritérií, která byste měli zvážit, když budete vybírat clip in vlasy levně. Nejde jen o cenu.

  • Barva. Protože jsou vlasy přírodní, možná natrefíte přesně na stejný typ vlasů, jaký máte. Pokud ne, nezoufejte. Vždyť se dají přebarvit!
  • Délka. Standardně se prodávají clip in vlasy v délce 38 cm, 51 cm a 61 cm, ale lze sehnat i delší.
  • Gramáž. Prozradí vám, kolik vlasů vlastně dostanete. Je sice hezké, když víte, že budete mít v balení 18 sponek, ale to vám nic neprozrazuje o tom, kolik vlasů skutečně dostanete. Co když bude na každé sponce deset vlasů? Z gramáže to poznáte.
  • REMY. Tohle označení nesou clip in vlasy, které jsou skutečně kvalitní. U vlasů, které ho nemají a jsou jen chemicky upravené, aby byly hladké, hrozí, že budou po prvním umytí zacuchané a nepůjdou rozčesat.

Výhody clip in vlasů

Pokud vsadíte na clip in vlasy, můžete si být jisti, že s nimi nebudou žádné dodatečné starosti. Úplně postačí, když se k nim budete chovat jako k vlastním. Umývejte je šamponem a kondicionérem a buďte k nim šetrní (nežehlete je na příliš vysoké teploty a nebarvěte moc často). Lze je žehlit i natáčet, lakovat nebo tužit. Nikdo nepozná, že nejsou vaše.

Kde objednat?

Už za tisíc korun se dají sehnat nejkratší (38 cm) clip in vlasy v e-shopu TvojeVlasy.cz. Poštovné je tam zdarma, ke každé objednávce dostanete dárek a pro fanoušky na facebookové stránce platí 10% sleva. Navíc tam mají exkluzivní vlasy dlouhé 66 cm s gramáží 160 g. Tak o čem ještě přemýšlíte?

Publikováno: Neděle, 8 Listopad, 2015 autorem Facemag.cz