Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Chybí vám pár tisíc do výplaty?

Zbývá vám týden do výplaty a vy už jste bez peněz? Může se to stát každému. Občas prostě přijdou nečekané výdaje (rozbije se pračka, děti jedou na školní výlet, …) a vy zjistíte, že do výplaty byste umřeli hlady. Lidí se stejným problémem, jako máte vy, je na světě spousta.

Někteří mají to štěstí, že mají hodné kamarády nebo rodiče, ale vy možná nechcete o svých finančních problémech nikomu říkat. Co v takovém případě dělat? Pomůže vám online půjčka před výplatou.

Tato půjčka je určená přímo lidem, kterým chybí pár tisíc, bez nichž by se neobešli, než dostanou výplatu. Proto je možné půjčit si od jednoho do osmi tisíc korun. A díky tomu, že se nejedná o žádné velké částky, je vše možné vyřídit rychle a z pohodlí domova.

17121929770_f67059429b_z

Přesně uvidíte, kolik zaplatíte

Na webu si naklikáte, kolik tisíc potřebujete a za jak dlouho jste schopní je vrátit, a podle toho hned uvidíte, kolik vás půjčka celkem bude stát. Žádné skryté a dodatečné poplatky. A když za zvolenou dobu uvidíte, že ještě stále nemáte peněz nazbyt, jednoduše si půjčku online prodloužíte. Opět přehledně uvidíte, kolik vás to bude stát.

Bez doložení příjmu a bez ručitele

Finpůjčka24 se snaží pomoci všem, kteří peníze potřebují akutně. Z toho důvodu nikdo nebude chtít doložit váš příjem a nebude si vás nikde dohledávat. Dokonce nepotřebujete ani ručitele. Vše lze zařídit rychle a nikdo z vašeho okolí se nedozví, že jste si půjčili.

Jak si půjčit

Stačí se zaregistrovat na webu a zvolit si požadovanou půjčku. Peníze vám přijdou buď na účet, nebo poštovní poukázkou. V případě bankovního účtu, kdy máte stejnou banku jako společnost, vám peníze přijdou ještě tentýž den. U výměny peněz mezi různými bankami přijde platba druhý pracovní den. V případě poštovní poukázky peníze obdržíte do pěti dnů.

A když zrovna nemáte přístup k internetu? Pokud už jste zaregistrovaní přes internet, stačí poslat SMSku a peníze vám dorazí na účet.

Fotka: Flickr - Pictures of Money

Publikováno: Sobota, 1 Srpen, 2015 autorem Facemag.cz