Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Chraňte svůj interiér před přímým slunečním světlem

Jistě i vy nám dáte za pravdu, pokud budeme tvrdit, že přímé sluneční paprsky rozhodně nemusí být příjemné. Nejenom, že vás ve vašem bytě mohou výrazně rozptylovat a oslňovat, ale v letních měsících mohou celý interiér také výrazně ohřívat. Je tedy ideální vyhledat řešení, které je dokáže efektivně eliminovat, a zároveň bude dokonalým designovým doplňkem vašeho domu či bytu. Toto řešení najdete na webu http://www.diamonddesign.cz/latkove-rolety/, a jedná se o oblíbené látkové rolety. Ačkoliv ty možná znáte z let dávno minulých, rozhodně se nemusíte obávat, že by se jednalo o stejně nevzhledné a nefunkční řešení. Právě naopak.

Moderní rolety mají zkrátka styl, a tak jsou vhodné především do moderních interiérů. A ačkoliv dokážou vyniknout svým designem, tak ten rozhodně nijak nezastiňuje jejich praktickou funkci – která samozřejmě spočívá v zastínění požadované plochy. Mimo to vám může toto řešení přinést také více soukromí, kdy ochrání třeba před zvědavými pohledy sousedů, kteří mají okna přímo naproti těm vašim.

Tím nejdůležitějším, co vás jistě nadchne, je samotné použití, a to díky pohonu Enero. Ten je nejenom bateriový, a tak se nemusíte obávat žádných nevzhledných kabelů, ale je také extrémně tichý. A rozhodně vás překvapí svým dálkovým ovládáním. Stačí totiž, abyste měli po ruce svůj chytrý telefon či tablet, a roletu můžete pohodlně ovládat, aniž byste museli opustit své pohodlné místo na gauči, či ve vaší posteli.

To vše s maximální životností a v dokonalé kvalitě. Tak zapomeňte na obyčejné žaluzie, a vsaďte na textilní rolety. A to ať už bydlíte v domě či bytě, kde máte malá okna, nebo prosklené stěny. Řešení lze totiž zpracovat a následně vytvořit pro jakýkoliv typ oken, do jakékoliv místnosti. A to s dokonalou elegancí a zárukou perfektně odvedené práce, která bude vidět již na první pohled.

Publikováno: Úterý, 28 Leden, 2014 autorem Facemag.cz