Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Chcete se pobavit v centru Prahy?

Podle statistik si nějaký ten románek nejčastěji s kolegyní (kolegou) užije přibližně polovina zadaných lidí. Samozřejmě to ve velké spoustě případů skončí tak, že se na nevěru přijde. Přitom existuje lepší řešení.

Co si budeme povídat, většina lidí je nevěrných kvůli sexu. Buď je to z důvodu, že je stálý partner v posteli nudí, nebo jim prostě něco chybí. Jenže jakmile si začnete něco s kolegyní/kolegou nebo někým jiným a udržujete s ním stálý vztah, dostáváte se na scestí. Dřív nebo později to totiž začne být vážné.

Navštivte správný podnik a užijte si bez výčitek

Pokud si toužíte jen odpočinout od manželky, existuje lepší řešení. Stačí zajít do nějakého podniku, jakým je například Privat Praha. Přijdete tam kdykoliv, kdy se vám bude chtít, vyberete si dívku, která se vám líbí, a dostanete přesně to, po čem budete toužit.  Hlavně je to celé mnohem diskrétnější.

Escort Praha se nachází pár minut od centra Prahy. Čeká tam na vás deset dívek různého věku, výšky, váhy, barvy očí. Každá je krásná něčím jiným, každá umí jiné cizí jazyky, každá nabízí jiné služby. Můžete si vybrat konkrétní objekt své touhy na webu nebo přijít a přesvědčit se o jejich kvalitách na vlastní oči. Buďte si jistí tím, že se postarají o veškeré vaše touhy. Konečně bude naplněno to, co vám doma chybí.

Využijte přímo prostředí privátu

Navíc se dočkáte špičkového vybavení. Je sice pravda, že si můžete slečnu objednat i k sobě domů, ale prostředí privátu je pravděpodobně lepším řešením, protože zůstanete skutečně v utajení. Můžete si tam přitom užívat pohodlné postele, gauče nebo třeba hrátky ve vaně. Postel se srdíčkovými polštáři a nad hlavou výhled ze střešního okna na hvězdy dost možná nemáte ani doma.

privat_praha_1

Jak to tak privaty Praha dělají, i tento je otevřený nonstop. Je jen na vás, kdy se zvednete a přijdete se na holky na Smíchov podívat. Nebo zvedněte aspoň telefon a zavolejte si. Diskrétní slečna přijde přímo k vám.

Publikováno: Pondělí, 4 Květen, 2015 autorem Facemag.cz