Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Chcete rozvíjet své znalosti v oblasti personalistiky?

Pokud jste personalisty, nebo HR manažery, jistě víte, že tato práce má mnoho velmi individuálních aspektů a v podstatě neustále byste se v ní měli rozvíjet, abyste dokázali kvalitně a systematicky rozvíjet kariéru druhých lidí, kteří do vaší společnosti nastoupí. V tomto ohledu můžete absolvovat mnoho různých školení, nebo přečíst různou literaturu, která se tohoto tématu týká. Tou nejlepší možností je takzvaný Business Brunch®, který pořádá známá agentura MotivP, která se od chvíle svého založení specializuje právě na oblast vzdělávání. Velkou výhodou této přednášky je to, že pro všechny personalisty či HR manažery je vstup zdarma. To však neznamená, že by se nejednalo o kvalitní setkání.

Sami se můžete přesvědčit o tom, kolik nových poznatků vám tato přednáška přinese. O její celkové úspěšnosti svědčí i fakt, že byla zorganizována více než 170x – poprvé již v roce 2005, a to v několika největších městech nejenom u nás, ale i na Slovensku. Tam se jednalo o Bratislavu, zatímco na našem území se přednáška konala v Ostravě, Brně a Praze. Za celý rok se této akce zúčastnilo více než 2000 personalistů, pro které je řízení kariéry velmi důležitým aspektem jejich profese, a sami touží po tom se co nejlépe vzdělávat.

Na přednášce se můžete mimo jiné i dozvědět, jaké znalosti či dovednosti jednotlivých zaměstnanců velmi rychle stárnou, a jaké naopak využijí i za řadu let. Stejně tak se podíváte i na celkový rozvoj kariéry a hlavně odpovědnosti jednotlivých zaměstnanců, nebo jakým způsobem pojmout age management. To vše jsou informace, které jsou pro každého personalistu nepostradatelné, a zvláště pokud si na tyto otázky nedokáže přesně odpovědět, neměl by s návštěvou Business Brunch® v žádném případě váhat. To platí i o těch zkušenějších, kteří se mohou taktéž dovědět celou řadu nových a velmi zajímavých poznatků.

Publikováno: Čtvrtek, 3 Říjen, 2013 autorem Facemag.cz