Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Chcete na svou fanpage více fanoušků? Nákup fanoušků vám pomůže

Sociální sítě mají v dnešní době doslova nezastupitelnou úlohu v oblasti marketingu. Říká se, že kdo například není ani na Facebooku, ten jako by nebyl. A u firem to rozhodně platí dvojnásob, jelikož právě ony mohou vlastní Facebook stránky využít k velmi efektivní a ve své podstatě bezplatné propagaci. Stačí pouze, aby měli dostatek fanoušků. A to je pro mnohé základním kamenem úrazu.

Naštěstí však existují metody, jak fanoušky na stránky pohodlně a snadno dostat. Není nutné je přemlouvat či prosit, aby na ono tlačítko Like klikli. Řešení totiž nabízí web Stovkomat.cz. Pokud jste o něm ještě neslyšeli, tak se jedná o unikátní tržiště mikroprací, kde si můžete objednat jakoukoliv nabízenou službu, která je vám následně provedena. A mezi jednu z těch velmi oblíbených patří právě nákup fanoušků pro vaši vlastní stránku. Nemusíte tak nikoho přemlouvat, a pouze uvidíte, jak fanoušci přibývají a s každou hodinou je jich stále více. A to rozhodně nejsou ty jediné výhody, které nákup fanoušků umožňuje.

Samozřejmě vždy závisí na tom, jak je váš produkt, vaše služba či vaše stránka zaměřena. Pokud celosvětově, není problém na ni dostat fanoušky celého světa. Jde však i cílit na naše lokality, a mít tak jako fanoušky pouze Čechy a Slováky. Samozřejmě pokud podnikáte výhradně v česku, můžete využít jedinečné nabídky na nákup Facebook fanoušků za pouhých 150 Kč. A právě za tyto peníze jich získáte hned 300, a často i o pár lidí více. A to ryze z České republiky. A danou nabídku můžete využít i několikrát a stále tak budete dostávat nové a nové reálné lidi. A ty už tak budou skvělým základem pro to, abyste své zboží a služby mohli na své Facebookové stránce aktivně nabízet. Nutno však říci, že Stovkomat a jeho služby se však orientují i na jiné sítě, jako Youtube či Twitter. I zde je možnost mírně pomoci v získání nových lidí.

Publikováno: Středa, 18 Prosinec, 2013 autorem Facemag.cz