Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Bude mít i váš potomek svůj deník?

Psát svému miminku deník není hitem pouze posledních let, ale byla to běžná praxe i v době, kdy jsme i my byly malými dětmi. V tu dobu byli naši rodiče odkázáni pouze na možnosti běžného psaní, kdy celý deník vedli ručně, a do něho navíc vlepovali fotografie, které se týkali důležitých událostí, které jsme během našeho dětství dokázali. Nyní můžete psát stejný deník mnohem pohodlněji. Obrovským hitem posledních let je totiž online deník miminka, díky kterému vše píšete online, a to prostřednictvím svého počítače. Navíc máte možnost také vkládání fotografií, čímž získáte deník doslova ve stejné podobě, jako byste ho psali ručně.

Pokud jste však přece jenom zastánci tištěné formy, určitě nemusíte zoufat, jelikož celý deník lze převést do tištěné podoby, kdy z něho bude vytvořena oblíbené fotokniha. Ať už tedy prostřednictvím internetu, nebo prostřednictvím fotoknihy můžete kdykoliv jako rodič zavzpomínat na to, kdy váš potomek řekl první slovo, kdy začal poprvé chodit, nebo třeba kdy se usmál. To vše budete mít v daném období přehledně zaznamenáno a třeba i opatřeno fotografií. Uvidíte, že tím potěšíte i vaše dítě, které si v pozdějším věku bude chtít tyto zápisky také prohlédnout.

Pokud plánujete i vy miminko, určitě na psaní jeho jedinečného deníku nezapomeňte. Navíc se vám oproti tištěné formě nemůže nikam ztratit, a budete ho tak mít k dispozici skutečně kdykoliv. Tak připojte se mezi tisíce dalších rodičů, kteří tímto způsobem zaznamenávají pokroky i svého potomka a přehledně tak mapují jeho život v tom nejútlejším věku.

Publikováno: Pondělí, 28 Říjen, 2013 autorem Facemag.cz