Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Brněnský DJ Mekki Martin dobývá svět

I v takových zemích, jako je Česká republika, se rodí hvězdy DJingu. O Mekki Martinovi jste možná ještě neslyšeli, on je totiž známý spíš v zahraničí. V Česku ho ale jistě budou znát někteří Brňáci. Mekki Martin totiž rozdává radost prostřednictvím hudby v brněnském klubu Tabarin.

Mekki Martin je prakticky člověkem, u kterého jde už od dětských let vidět, že byl zrozen pro hudbu. Vyrostl v hudebním prostředí a DJing si zamiloval už v osmi letech. V tom věku prý hrával na dětských parties. Už ve čtrnácti ale zvládl své první velkolepé veřejné vystoupení a ještě v tom samém nízkém věku se stal rezidentem v klubu Tabarin.

A tak započala jeho hvězdná kariéra, která se brzy překlenula přes hranice naší malé země. Dostal se do USA, Švédska, Rakouska nebo Španělska. Strašně si zamiloval Ibizu – Mekku DJingu. Jezdí tam na dovolenou a sám dodává, že na světě není lepší místo pro inspiraci.

V zahraničí také často vystupuje a spolupracuje spolu s dalšími známými jmény na poli DJingu, jako je například Alex Kenji, Federico Scavo, Jerry Ropero nebo Nick Corline. Za vůbec nejlepší světové kluby považuje Pacha Ibiza, Pacha New Yorka  Marquee Las Vegas.

A kde Mekki Martina sledovat?

Pokud vás zajímají nadějné české talenty, můžete se vydat do Brna do klubu Tabarin. Ale v 21. století je samozřejmě všechno dostupné i online. Aktuální informace najdete na mekkimartin.com. A rozhodně nezapomeňte sledovat YouTube kanál.

Nedávno tam přibyl i nový track Beats 4 You. Ten dokonale vyjadřuje styl Mekki Martina.

A pokud to není zrovna váš styl hudby, nezoufejte. Mekki Martin určitě má široké cílové publikum, jelikož house music je v dnešní době hodně populární – především mezi mladými lidmi. A mladý je ostatně i sám Mekki Martin. Má ještě dost času na to, aby se stal ještě slavnějším, než je. Koneckonců kdo před pár lety znal třeba Davida Guettu? A jaká je to dneska hvězda.

Publikováno: Pondělí, 22 Prosinec, 2014 autorem Facemag.cz