Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Bazar pracovních plošin

Již je to delší dobu co lidé pochopily, že není potřeba vše kupovat nové. Díky tomu se staly bazary a to třeba i ty online velmi oblíbené. Jenže co když sháníte pracovní plošiny? Až do teď jste měli smůlu.

Z jakého důvodu nakoupit nové pracovní plošiny když peníze ušetřené na koupi použitých je možné použít jinde. Plošiny z druhé ruky na plosiny-bazar.cz dosahují minimálně stejné kvality jako nové zakoupené v obchodě při značně nižší ceně. Nemusíte se ani trochu obávat o funkčnost plošiny. Žádná z nabídky není ani zrezlá, zastaralá nebo dokonce ve stavu, který použitelnost zcela vylučuje. Všechny plošiny jsou staré maximálně 5 let. Webové stránky bazaru jsou velmi přehledné. Prohlédnete si zde velké množství druhů nejrůznějších strojů. Nabídka je tedy opravdu široká. Obsahuje od personálních plošin až po plošiny přívěsné. Navíc ceny jsou opravdu nízké.

Samozřejmostí jsou pravidelné technické kontroly, které jsou u všech strojů prováděny. Jejich stav je tedy kontrolován. Obavy kolem koupi nejsou namístě. Jak bylo zmíněno, jsou stránky krásně přehledné. Díky možnosti nastavení si kategorii, maximální výšky, zdroje nebo roku výroby najdete tu správnou přímo k vašim potřebám. Vše provedete z pohodlí domova.

Společnost se prodejem a vše kolem plošin zabývá již dlouho. Díky obrovským zkušenostem, které zaměstnanci mají, vám budou nápomocni a to ikdyž budete shánět plošinu nebo jen náhradní díly plošin. Stačí se na ně jen obrátit prostřednictvím webu.

Navíc nemusíte každý den sledovat novou nabídku plošin. Stačí si nastavit automatické zasílání na email. Ani jedna pracovní plošina vám tedy neunikne.

Publikováno: Pondělí, 17 Červen, 2013 autorem Facemag.cz