Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Alternativním cartridge vám ušetří peníze

V současnosti si život bez tiskárny nedokáže představit stále více lidí. Neustále je potřeba tisknout nějaké dokumenty, nebo jestli vaše dítě studuje, jistě jste poznali, jak se to projeví.

Neustále je potřeba vytisknout nejrůznější seminárky nebo referáty. Právě i tím se studium vašeho dítěte prodražuje přitom, by to tak vůbec nemuselo být. Dnes stejně jako v mnoha jiných věcech i zde se dá ušetřit. A to opravdu hodně. Stačí se místo nákupu originálních cartridge podívat po levnějších možnostech. Ty jsou prakticky dvě: Plněné a alternativní cartridge.

Plněné se mohou chlubit opravdu nízkou cennou. To je však bohužel všechno. Poté následují již jen samé nevýhody. A to i takové jako kvalita tisku. Ta je dokonce v mnoha případech tak mizerná, že není možné vytisknutý dokument ani přečíst. Mezi další nevýhody patří vysychání a vylévání do tiskáren. Tedy nízká cena se může v konečném důsledku taky pěkně prodražit.

Alternativní tedy neoriginální cartridge všemi zmíněnými nedostatky netrpí. Jsou vyráběny pod důkladnou kontrolou při výrobě a vztahuje se na ně i zákonná záruka. Navíc výrobci garantují vytištění stejného množství nebo většího jako u originálních a to za cenu, která je mnohdy nižší až o 70%.

Tisknout levněji tedy není žádný problém. Stačí si vyhledat alternativní cartridge pro svou tiskárnu a rázem máte po problému. Aby vaše hledání bylo snadné a rychlé, jistě oceníte nabídku internetového obchodu Dotovanetonery.eu. V sortimentu naleznete jak náplně inkoustové tak i laserové, faxové nebo jehličkové. Hlavně však všechny za velmi příznivou cenu. Máte možnost zapojení do věrnostního programu, díky kterému získáte další výhody. Navíc při nákupu nad 1500 Kč neplatíte poštovné.

Nebojte se tedy neoriginálních cartridge. Ušetří vám peníze při stejní kvalitě.

Publikováno: Pondělí, 22 Červenec, 2013 autorem Facemag.cz