Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: Advokáti, na které se můžete spolehnout

Hledáte spolehlivého advokáta? Někoho, kdo nabízí služby za hranicemi klasických právních služeb v České a Slovenské republice? V tom případě se vám bude hodit advokátní kancelář JUDr. Zdeněk Koschin. Její advokáti vás totiž zvládnou zastupovat také před Evropským soudem pro lidská práva.

Všichni moc dobře víme, že šance na výhru soudního sporu značně závisí na tom, jakého advokáta si vyberete. Schopný advokát totiž občas zvládá obhájit i nemožné. A právě takovým kouzelníkem je také advokát Praha JUDr. Zdeněk Kryštof Koschin, který se řídí heslem „probitate et justitia“ – bezúhonnost a spravedlnost.

Jeho advokátní kancelář se zakládá na dlouholeté rodinné tradici. Do jeho rodu patří mnoho významných osobností a většina z nich zastávala skutečně významné funkce. Mezi svými předky má soudního adjunkta, presidenta Krajského soudu v Kutné Hoře, sekčního šéfa kanceláře prezidenta republiky, advokátku, ředitele berního úřadu, senátního prezidenta Nejvyššího soudu ve Vídni a tak dále. Advokátský talent má prostě v krvi.

Zbytek jeho týmu tvoří vysoce vzdělaní a úspěšní advokáti Praha. Zaměstnankyně kanceláře studovaly například na střední škole v USA a pak Právnické fakultě UK v Praze nebo na VŠE. Všichni mají ve svém oboru bohaté zkušenosti.

S čím vším vám pomohou

Co se týče právních a daňových služeb, poradí si téměř se všemi běžnými problémy. Ovládají ústavní, obchodní, občanské, trestní, rodinné, daňové, správní a pracovní právo. Na jejich webu si můžete přečíst, co všechno pod tato odvětví spadá. Je toho opravdu dost.

Kromě toho vám pomohou i s účetnictvím, personalistikou a mzdami. Vedou účetnictví i daňové evidence, poradí, zpracovávají daňová přiznání, výpočty mezd, vedou personální dokumentace, … Jednoduše řečeno se dobře postarají o finanční chod vaší firmy. Můžete jim plně důvěřovat. S výše uvedeným vzděláním a zkušenostmi se určitě není čeho bát.

Publikováno: Sobota, 14 Březen, 2015 autorem Facemag.cz