Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: 7 nejdivnějších trendů v manikúře v roce 2015

Rok 2015 nám, co se týče nehtů, přinesl spoustu zajímavých trendů. Byly to ombré nehty, minimalismus, skleněné nehty, decentní nálepky a pastelové barvy. Za zmínku by ovšem stály i ty extravagantnější způsoby úpravy nehtů.

To, na co se teď podíváme, jsou spíše umělecké nehty, které si jejich nositelky pyšně fotí na Instagram. Nové trendy samozřejmě obsahují také méně extravagantní tipy – klasickou rudou barvu, odstíny tmavě modré, matné laky či neutrální barvy.

Následující nehty berte spíš jen jako ukázky.

1. Částečně nalakované

Tohle je jedna z těch normálnějších věcí v našem žebříčku. Vlastně to není vůbec extravagantní, možná trochu zvláštní. Zato je to dost snadné. Celé umění spočívá v tom, že na nehtu necháte nenabarvená místa. Než začnete nehet lakovat, nalepíte na něj proužek nebo jiný tvar a po zaschnutí jej strhnete.

negative

https://clarisseblog.wordpress.com/category/nail-art-2/

2. Pizza nehty

2015 byl rokem, kdy vědci oficiálně prohlásili, že pizza je nejnávykovějším jídlem. Móda se taky zbláznila a pizzu jsme vídali na tričku i na nehtech.

pizza

https://twitter.com/yum_nails/status/513164768883265536

3. Extrémní špičky

Extrémní tvary byly vůbec docela populární. Ale co je moc, to je příliš. Takhle špičaté nehty jsou snad i nebezpečné. Trendům zimy 2015/2016 navíc vládnou krátké a zaoblené nehty!

stiletto

https://www.pinterest.com/irritayted/nails/

4. Skleněné nehty

Z Koreje k nám přišly zdobící fólie na nehty. Když je nalepíte na nehet (případně nastříháte na malé tvary a nalepíte), vytvoříte efekt skla. Některé vypadají jako rozbité sklo.

glass

http://www.vogue.com/13364987/shattered-glass-nails-unistella-park-eun-kyung/

5. Svetrové nehty

Pod tímto podivným názvem si představte nehty s 3D designem, který napodobuje vzorek pleteného svetru. Nejlépe to vypadá s matným lakem, ale chce to notnou dávku trpělivosti. Trvá to skoro stejně dlouho jako to pletení svetru.

sweater

http://www.elleuk.com/beauty/new-nail-art-trend-sweater-nails

6. Akváriové nehty

Další zvláštní název a další neuvěřitelné nehty. Chce to šikovnou manikérku, protože nalepit na jeden nehet tolik třpytek a kamínků chvíli trvá.

aquarium

https://www.pinterest.com/pin/507499451738106984/

7. Bublinkové nehty

Asi úplně nejzvláštnější úprava nehtů uplynulého roku. Na nehty se vrství lak, dokud se nedosáhne kýženého 3D efektu. Vypadá to, jako kdyby vám někdo na prsty přilepil balonky.

bubble

http://www.gywb.cn/content/2015-08/11/content_3676462.htm

A jaké nehty si uděláte vy?

Kvůli gelovým nehtům nemusíte navštěvovat manikérku. Stačí vám zakoupit si startovací sadu pro gelové nehty, která obsahuje vše potřebné. Je to snadné, levné a pro všechny kreativní duše je to zároveň skvělá zábava. A z vlastnoručně vyrobených nehtů budete mít určitě větší radost.

Publikováno: Sobota, 2 Leden, 2016 autorem Facemag.cz